امروز: چهارشنبه 21 آذر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 آبان 1396 - 11:14

اتحاد خبر: ورزشگاه مدرن و زیبای کربلا سرانجام میزبانی یک بازی رسمی زیر نظر فیفا را در حضور طرفداران و فوتبالدوستان مشتاق این شهر برعهده گرفت.

ورزش سه: ورزشگاه 30 هزار نفری و مدرن کربلا سرانجام یک سال بعد از افتتاح رسمی طعم میزبانی مصافی مهم را چشید، آن هم در اولین بازی که عراقی ها به صورت رسمی مجوز میزبانی از دیداری ملی توسط فدراسیون جهانی فوتبال را دریافت کرده بودند.

چند ماه قبل بود این ورزشگاه مدرن و تازه تاسیس که جزو 10 ورزشگاه پنج ستاره ساخته شده در سال 2017 انتخاب شده بود با حضور تیم منتخب ستارگان دنیا به صورت رسمی افتتاح شد و حالا با گذشت این مدت با میزبانی از جدال دوستانه و همواره حساس ایران و عراق به صورت رسمی وارد چرخه فوتبال ملی این کشور شد.

جدالی که شب گذشته پای 30 هزار تماشاگر را به این ورزشگاه کشاند تا دو تیم همسایه در ادامه برنامه های تدارکاتی خود برای جام ملت های 2019 امارات به مصاف هم بروند. این بازی که در نهایت با تساوی 1-1 به پایان رسید یکی از جذاب ترین دیدارهایی بود که در سال های گذشته داشتند تا جایی که هر دو گل به ثمر رسیده در آن جزو بهترین گل های چند هفته گذشته فوتبال دنیا نیز قلمداد شد./ب
 
کربلا طعم اولین میزبانی رسمی را چشید 
 
کربلا طعم اولین میزبانی رسمی را چشید 
 
کربلا طعم اولین میزبانی رسمی را چشید


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین