امروز: شنبه 28 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 آبان 1396 - 12:21
فرمانده سپاه دشتی:

اتحاد خبر: فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی بر ضرورت تقویت فرهنگ ایثار و شهید و شهادت در جامعه تاکید کرد و گفت: یادواره شهدای شهرستان دشتی دوم آذر ماه برگزار می‌شود.

اتحاد خبر: سرهنگ پاسدار علی غضنفری اظهار داشت: یکی از عوامل پیروزی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس فرهنگ شهید و شهادت بوده و دشمنان ما نیز به این موضوع پی برده بودند.

به گزارش مهر؛ وی افزود: دشمنان در جلسات و نشست های مختلف در پی این موضوع بودند که چکار شود که این فرهنگ از مردم ایران گرفته شود.

غضنفری بیان کرد: بعد از جلسات مختلف به این موضوع پی بردند که باید با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی بتوانیم فرهنگ امام حسین(ع) و شهید و شهادت از آنها بگیریم.

وی با بیان اینکه امروز اثرات جنگ نرم را در جامعه می بینیم، گفت: باید با انجام کارهای فرهنگی در مقابل همجمه های دشمن جامعه را مصونیت ببخشیم.

غضنفری ادامه داد: برگزاری یادواره شهدا نقش بسزایی در تقویت فرهنگ شهید و شهادت دارد که این فرهنگ برگفته از دین و آئین های ما است و با این فرهنگ باید تهدیدات نرم دشمن ایستادگی کنیم.

وی گفت: یادواره شهدای شهرستان دشتی دوم آذر ماه با حضور خانواده شهید حججی در شهر خورموج برگزار می‌شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین