امروز: شنبه 28 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 آبان 1396 - 09:14
رئیس دانشگاه فرهنگیان بوشهر مطرح کرد:

اتحاد خبر: رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر از مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی در به کارگیری بیش از ۱۲۰ هزار نیروی حق التدریس و معلمین نهضت سوادآموزی انتقاد کرد.

اتحاد خبر: اکبر مولایی عصر یکشنبه در نشست کمیته برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به طرح کیفیت بخشی به پودمان های ماده ۲۸ اظهار داشت: دانشگاه فرهنگیان از تقلیل زمان یک‌ساله این پودمان‌ها به یک دوره ۴۵ روزه گلایه‌مند بوده و مسئولیت کیفی نبودن دوره‌ها را نمی‌پذیرد.

به گزارش مهر، وی گفت: براساس دستورالعمل دوره های ماده ۲۸ نیروهای جدیدالاستخدام می بایست واحدهای نظری، علمی و کارورزی را در یک دوره یکساله طی کنند؛ در حالی که در حال حاضر این دوره در ۴۵ روز برگزار می شود.

مولایی با ارائه پیشنهادی در زمینه بهبود کیفیت بخشی به این دوره ها افزود: دوره عملی این پودمان باید با به کارگیری استاد راهنماهای مجرب از بین معلمانی با تجربه در مناطق مختلف و زیر نظر دانشگاه فرهنگیان به طور جدی برگزار گردد تا بتوانیم شاهد تحقق این مهم باشیم.

وی با انتقاد از مصوبه اخیر مجلس در به کارگیری بیش از ۱۲۰ هزار نیروی حق التدریس و معلمین نهضت سوادآموزی تصریح کرد: از مدیرکل  آموزش و پرورش می‌خواهم تا تمام سعی خویش را در ضابطه مند کردن پذیرش نیروهای جدید به کار گیرند تا شاهد پذیرش نیروهای کیفی در آموزش و پرورش باشیم.

شصت و چهارمین نشست کمیته برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با سه دستور دوره آمادگی نیروهای جدیدالاستخدام، نحوه برگزاری پودمان دوم ماده ۲۸ و سوم بررسی نقل و انتقالات بین دستگاهی استان در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/08/23 - 07:58
0
0
سلام صبح بخير متاسفانه دولت روحاني در حق معلمان حق التدريسي بيش از حد ظلم كرد به قولي مثل دوره برده داري مصر باستان رفتار ميكنه در حالي كه اينها حداقل مدرك ليسانس دارند و سالها سابقه تدريس دارند مثل خودم با بيش از ده سال سابقه چطور وقتي سواد نداريم الان داريم تدريس ميكنيم براي استخدام ما كه ميشه ميگن سطح كيفي آموزش مياد پايين بزرگترين اشتباه عمرم راي دادن به روحاني بود
مي دونم اين پيام من نمايش داده نميشه چون اتحاد جنوب پاي منافع خودش و همفكراش كه ميرسه اون متني را نمايش ميده كه به نفعش باشه
پاسخ: 1. انتشار این نظر به معنای رد یا تایید همه مفاد آن نمی باشد.
2. دیدید که پیامتان منشر شد.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین