امروز: يکشنبه 29 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 آبان 1396 - 23:57
شهردار برازجان:

اتحاد خبر: با همت خانه فرهنگ دشتستان و انجمن اهل قلم، مراسم رو نمایی از کتاب محمدرضا محمد زادگان با نام (در کوک های آخر قالی از دار پایین می آییم) یکشنبه 21 آبان ماه در مجتمع شهید شاهینی با حضور بخشدار مرکزی دشتستان، شهردار و رييس شورای اسلامی شهر برازجان، و روساي ادارات ارشاد اسلامي و كار و امور اجتماعي شهرستان...

اتحاد خبر _ اسماء بوستانی: با همت خانه فرهنگ دشتستان و انجمن اهل قلم، مراسم رو نمایی از کتاب محمدرضا محمد زادگان با نام (در کوک های آخر قالی از دار پایین می آییم) یکشنبه 21 آبان ماه در مجتمع شهید شاهینی با حضور بخشدار مرکزی دشتستان، شهردار و رييس شورای اسلامی شهر برازجان، و روساي ادارات ارشاد اسلامي و كار و امور اجتماعي شهرستان دشتي برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، محمد حسن محمدی شهردار برازجان ضمن قدرداني از برگزاری جلسات فرهنگی گفت: در شهر برازجان کادر شهرداری فعالیت های فرهنگی نوپا و نوینی را آغاز کرده است و در این خصوص خرسند میشویم که از همراهی و همفکری شما فرهیختگان بهره مند شویم.
محمدی با بیان اینکه در بحث فرهنگی و هنري از جوانان شهرمان استفاده خواهیم کرد افزود: آمادگی خود را در جهت حمایت از هنرمندان و حضور در جلسات آنان اعلام میداریم وي همچنين براي حمايت از هنرمندان و شاعران از خواست شهرداري براي خریداری کتابهاي منتشر شده خبر داد. شهردار برازجان براي حمايت از نويسنده ي كتاب  (در کوک های آخر قالی از دار پایین می آییم) ١٣٠ جلد از اين كتاب را خريداري نمود

جواد لقمان زاده بخشدار مرکزی شهرستان دشتستان نيز  اظهار داشت: یکی از راه های حمایت از نویسندگان گمنام و جوان این است که کتابهای آنان توسط خیرین، فرهنگ دوستان و متولیان فرهنگی خریداری شود و در اختیار خوانندگان جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی قرار گیرد.

لقمان زاده جهت حمایت از این نویسنده دشتستانی 30 جلد از این کتاب را خریداری کرد و افزود: این کتابها را در راستای فرهنگ کتاب خوانی در اختیار همکاران و دهیاران قرار خواهيم داد.

محمدرضا محمد زادگان نویسنده کتاب در کوک های آخر قالی از دار پایین می آییم، در خصوص کتاب خود گفت: چندین سال بود که مجموعه داستان های این کتاب مهیا شده بود و به دلیل مشکلاتی که در راستای چاپ این کتاب وجود داشت موفق به چاپ این کتاب نشده بودم که بعد از رفع موانع و مشکلات به چاپ رسید.

محمد زادگان این کتاب را دومین اثر چاپ شده خود اعلام کرد و ادامه داد: این کتاب شامل 10 داستان كوتاه در ٥٣ صفحه می باشد که در اختیار خوانندگان قرار خواهد گرفت.
در ادامه اين عصرانه فرهنگي، خالق اثر دو داستان از كتاب خود را خواند كه مورد نقد و بررسي حاضران قرار گرفت.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/08/22 - 19:51
0
1
عرض خسته نباشید خدمت برگزار کنندگان این مراسم،و آرزوی توفیق هر چه بیشتر برای نویسنده عزیز شهرمان آقای محمد زادگان عزیز.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین