امروز: شنبه 28 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 آبان 1396 - 21:35
با حضور قائم مقام وزیر کار و رفاه اجتماعی؛

اتحادخبر: نخستین جشنواره ملی شعر جامعه کار و تلاش در شهر جم با حضور قائم مقام وزیر کار و رفاه اجتماعی در جم برگزار شد. به گزارش اتحاد خبر؛ ابوالحسن فیروزآبادی، قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نخستین جشنواره شعر جامعه کار و تلاش کشور گفت: استان بوشهر یکی از مهدهای شعر و شاعری کشور است و ما در زمینه شعر جامعه ...

اتحاد خبر: نخستین جشنواره ملی شعر جامعه کار و تلاش در شهر جم با حضور قائم مقام وزیر کار و رفاه اجتماعی در جم برگزار شد.

 

به گزارش اتحادخبر؛ ابوالحسن فیروزآبادی، قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نخستین جشنواره شعر جامعه کار و تلاش کشور که در شهرستان جم برگزار شد، گفت: استان بوشهر یکی از مهدهای شعر و شاعری کشور است و ما در زمینه شعر جامعه کار و تلاش باید کاری ملی انجام دهیم و برگزاری این‌گونه جشنواره‌ها باید در سطح کشور نهادینه شود.

همچنین وی در هفتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر با حضور معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر، فرماندار شهرستان جم و فعالان اقتصادی شهرستان جم و کنگان به میزبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر در سالن جلسات فرمانداری شهرستان جم حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، نشست صمیمی فعالان اقتصادی و کارآفرینان  شهرستان جم  با حضور قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر، فرماندار شهرستان جم به میزبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان جم  برگزار شد.

 

در این جلسه قائم مقام وزیر هدف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را رفع موانع پیشروی کارآفرینان دانست و این عامل را بهترین راهکار جهت ایجاد اشتغال قلمداد کرد./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/08/23 - 11:51
0
0
ﺍﻳﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺧﻮﺑﯽ ﺑﻮﺩ. ﺩﺭﻭﺩ و ﺳﭙﺎﺱ
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین