امروز: سه شنبه 01 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 آبان 1396 - 21:34
سخنی با استاندار

اتحاد خبر:فقط می خواهم بدانم فرق جوانان برازجانی با جوانان دیگر دیارم چیست ؟
بچه بودم و سرگرم بازی با توپی پلاستیکی در زمین خاکی محله که فردی ورزش دوست و علاقمند به وزش بنام امیر پورعسکر به سراغم آمد و صدایم زد پسر جان چند سالته؟

چرا تبعیض و بی عدالتی باعث محرومیت شهرم شده است؟

شهرام حسین پور
فقط می خواهم بدانم فرق جوانان برازجانی با جوانان دیگر دیارم چیست ؟
بچه بودم و سرگرم بازی با توپی پلاستیکی در زمین خاکی محله که فردی ورزش دوست و علاقمند به وزش بنام امیر پورعسکر به سراغم آمد و صدایم زد پسر جان چند سالته؟
دوست داری در باشگاه فوتبال بازی کنی ؟
من که فقط تیمهای باشگاهی را تا آنوقت در تلویزیون با اون تماشاگران و استادیومهای مجهز دیده بودم ،اصلا فکر بازی در باشگاه را نمی کردم که یکدفعه خود را در رویاهایی بزرگ دیدم .
به ایشان گفتم 9سالمه بله و چند روز بعد دنبالم امد و من منتظر ورود به ورزشگاه بودم ولی دیدم وارد زمین خاکی دیگری در محله( بنام زمین آزاد) شدم که هرکسی در گوشه ای از آن با کفشهای کتانی یا حتی پا برهنه مشغول بازی بودند ، یکدفعه تمام امیدهام به یاس تبدیل شد و می خواستم برگردم اما با صحبتهای مسولین تیم و مربیان که وعده آینده روشن و شاید بازی در تیمهای بزرگ و ملی را دادند راضی شدم بمانم اما با اینکه چند سالی در باشگاههای محلی بازی کردم آینده درخشانی را ندیدم تا اینکه قسمت شد و چند سالی در تهران با تیم عقاب تهران بودم و با امکانات انجا ترقی کردم تا مجددا بدلیل شغلی مجبور به آمدن به استانم شدم اما به محض ورود به استانم باز شاهد فقر ومحرومیت بودم ،  هیچ تعغییری را در شهرم شاهد نبودم تبعیض و بی عدالتی داشت افسردم می کرد ،  اما با تمام کاستیها می دیدم دیگر جوانان استان وشهرم چگونه تلاش می کنند ،دنبال فرصتی بودم تا از شهرم بگویم و اکنون این فرصت فراهم شده هست .
اکنون خود به عنوان یک مربی ورزشی و خبرنگار فعالم ،نمی خواهم به جوانان وعده رویایی در آینده بدهم ، خواهان عدالت در حال هستم.
 اکنون سی سال از این وضع می گذرد ولی متاسفانه شاهد رفع محرومیت شهرم در حوزه ورزشی نبوده ام ، متاسفانه  همانهایی هم که داشتیم در حال فرسودگی می بینم ، نمی خواهم انصاف نداشته باشم بله چند سالن ورزشی معمولی هم ایجاد شده است اما بسیار ضعیف و کم اهمیت هست.
برازجان که در آن در تمام رشته های ورزشی نخبه ها و بازیکنان ملی فعال هستند چرا نباید دارای حداقل یک مجتمع فرهنگی ورزشی بزرگ و چند منظوره با سالن 2000نفری باشد .
برازجان چرا نباید دارای مجموعه های بزرگ ورزشی شنا و استادیوم و غیره باشد.
برازجان چرا نباید با آن پیشینه تاریخی و گردشگری دارای یک منطقه گردشگری باشد.
چرا و چرا؟
اکثر تیمهای ورزشی دچار مشکل کمبود جا و برگزاری مسابقات هستند .
چرا باید تبعیض وبی عدالتی برازجان را گرفته باشد؟
چرا نباید جوانان ما دارای زیرساختهای ورزشی و رفاهی حداقلی مثل دیگر شهرهای استان باشند؟
با وجودی که برازجان جز بزرگترن شهرستان استان هست  ولی کمترین توجه به جوانانش را شاهد هستیم ، بی شک کم توجهی ها در آینده باعث بروز بیش از حد ناهنجاریها و اسیبهای اجتماعی و روانی خواهد شد.
انتظار داریم  جناب استاندار عزیز شما که اشراف کامل با توجه به سوابق مدیریتی ارشد که از قبل نسبت به برازجان داشتید همتی نمایید و آستینی بالا بزنید و به این دغدغه و نیاز واقعی توجه نشان دهید و جوانان را دریابید.
آمار نشان می دهد که رشد اعتیاد و طلاق در استان رو به رشد هست و بهترین راه کاهش و بازدارندگی مطمعنا رفع زیر ساختهای فرهنگی و ورزشی هست ،لذا توجه شما را به این  شهرم خواستارم .
باشد که در سایه تدبیر شما در دولت تدبیر و امید شاهد ترقی وپیشرفت بیش از پیش این شهر باشیم و بی عدالتی وتبعیض از این شهر رخت ببندد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین