امروز: دوشنبه 30 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 آبان 1396 - 10:39

اتحاد خبر:  فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از توقیف 17 دستگاه خودروی شوتی حامل کالای قاچاق طی 72 ساعت گذشته در محورهای این شهرستان  خبرداد.

اتحاد خبر: سید جواد رضوی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دشتستان با توجه به نارضایتی شهروندان نسبت به خودروهای شوتی افزود: با توجه به حمل قاچاق توسط خودروهای شوتی و وقوع چندین فقره تصادف در محورهای کلمه، بوشکان و تنگ ارم و نارضایتی شهروندان عزیز در این زمینه کنترل محورهای مواصلاتی و توقیف خودروهای شوتی در دستور کارقرار گرفت.
رضوی در ادامه اظهار داشت: با تلاشهای صورت گرفته ، انجام ایست بازرسیهای موقت و گشت زنی  عوامل انتظامی در محورهای کلمه و تنگ ارم طی 72 ساعت گذشته تعداد 17 دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق (شوتی)  توقیف شدند.
سرهنگ رضوی در پايان اظهار داشت: از خودروهای توقیفی انواع کالای قاچاق شامل مواد غذائی، لوازم برقی، لوازم یدکی خودرو و لوازم آشپزخانه به ارزش 950 میلیون ریال کشف شد. 20 نفر متهم نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی گردیدند./بکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/08/20 - 23:49
1
1
خدا رو شکر دیگه ریشه ی فسادهای اقتصادی مملکت خشکانده شد! نود و پنننننننج میلیون تومان کالای قاچاق!!!
...........................................................
1396/08/20 - 15:32
1
1
احسنت و خسته نباشید به ماموران پلیس، واقعا جای تشکر و قدردانی هم دارد، این ماشین های شوتی امنیت جاده ها را از بین برده اند که با ترس و اضطراب باید رانندگی کرد که مبادا باهاشون تصادف کرد
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین