امروز: شنبه 28 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 آبان 1396 - 16:48
نماینده دشتستان در نشست هم اندیشی توسعه شهر دالکی:

اتحاد خبر:وی اظهار داشت: قطعا پیگیر مطالبات شهرداران دشتستان خواهم بود و از فرماندار شهرستان انتظار دارم شهرداری دالکی را بیشتر مساعدت نمایند .سعادت افزود: بهسازی چشمه دالکی، مسائل درمانی ،اصلاح شبکه های آب آشامیدنی و برق توسط  مسئولان مربوطه با توجه به اعتبارات شهرستان پیگیری خواهند نمود.محمدباقر سعادت در خصوص...

اتحاد خبر-زهره عرب:نشست هم اندیشی توسعه شهر دالکی با حضور دکتر زاراع فرماندار دشتستان،نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، بخشدار مرکزی دشتستان، اعضای شورای شهر دالکی، تعدادی از مسئولین شهرستانی و معتمدین در محل سالن اجتماعات شهرداری دالکی صبح جمعه نوزدهم آبان ماه برگزار شد.

 


به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، نماینده مردم دشتستان با اشاره به قدمت شهر دالکی و پیشینه تاریخی آن گفت: اگر چه در دو دهه گذشته آن گونه که می بایست توسعه شهری محقق شود ،تحقق نیافته اما به همه مردم، شورای شهر، مسئولان شهرستان اطمینان میدهم  به سبب داشتن چنین شهرداری در شهر دالکی که در این مدت کوتاه خدمات شایانی را ارائه نموده است با همکاری مردم شریف و شورای اسلامی شهر شرایط مناسب تری بر فعالیتهای عمران شهری و خدمات شهری حکم فرما می شود.

وی اظهار داشت: قطعا پیگیر مطالبات شهرداران دشتستان خواهم بود و از فرماندار شهرستان انتظار دارم شهرداری دالکی را بیشتر مساعدت نمایند .

سعادت افزود: بهسازی چشمه دالکی، مسائل درمانی ،اصلاح شبکه های آب آشامیدنی و برق توسط  مسئولان مربوطه با توجه به اعتبارات شهرستان پیگیری خواهند نمود.محمدباقر سعادت در خصوص جذب نیروی انسانی در پروژه سد دالکی گفت: در بازدید از این پروژه یکی از مواردی که با مدیر پروژه مطرح گردید جذب نیروی انسانی بومی بود اما بخشی از این نیروها تخصصی است و نمی تواند افرادی به غیر از نیروهای همیشگی همراه این تیم باشد.

 

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در خصوص فعالیتها و پیگیری های یک و نیم ساله گذشته خود در خصوص بیمارستان 17 شهریور برازجان ،طرح تحول کشاورزی دشتستان و کیلینیک تخصصی تامین اجتماعی در برازجان نیز سخن گفت و اظهار امیدواری نمود تا با اجرای انها رضایت مردم دشتستان را در پی داشته باشد .

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین