امروز: چهارشنبه 21 آذر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 آبان 1396 - 13:49
با حضور فرماندار و نماینده دشتستان؛

اتحاد خبر: بازدید میدانی از پروژه های عمرانی شهر دالکی با حضور نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار دشتستان و بخشدار مرکزی شهرستان، اعضای شورای شهر دالکی، تعدادی از مسئولین شهرستانی و معتمدین محلی صبح جمعه 19 آبان ماه انجام شد. به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، شهردار دالکی در بازدید از پروژه تکمیل ...

اتحاد خبر-زهره عرب: بازدید میدانی از پروژه های عمرانی شهر دالکی با حضور نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار دشتستان و بخشدار مرکزی شهرستان، اعضای شورای شهر دالکی، تعدادی از مسئولین شهرستانی و معتمدین محلی صبح جمعه 19 آبان ماه انجام شد.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، شهردار دالکی در بازدید از پروژه تکمیل خیابان آرامستان گفت: ظرف یک ماه گذشته شروع به بسترسازی و سپس قیرپاشی و آسفالت خیابان آرامستان یا خیابان شهید حججی نموده ایم.

وی افزود: استمرار این خیابان حاشیه شهر را دور زده و یک حلقه ایجاد می کند، در واقع کاربری آن به شکل یک حریم سبز حفاظتی پیش بینی شده است. 

سروش گرمسیری نژاد ضمن اشاره به اهمیت این پروژه اظهار داشت: یکی از درخواست های مردم از ابتدای شروع به کار بنده تکمیل این خیابان بوده است که امیدواریم بتوانیم در هفته اول آذر ماه و با حضور خانواده شهید حججی آن را افتتاح نموده و به بهره برداری برسانیم.

وی در بازدید از پروژه احداث خیابان کارگر شهر دالکی عنوان کرد: خیابان کارگر یا خیابان شهید دانش از محورهای مهم این شهر می باشد. طول این خیابان بالغ بر800 متر و عرض آن 14 متر است .

شهردار دالکی اذعان داشت: این پروژه بالغ بر 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

گرمسیری نژاد در بازدید از پروژه خیابان معلم گفت: یکی از مطالبات جدی شورای شهر و مردم دالکی رسیدگی و اصلاح این محور می باشد.

وی ضمن تاکید بر تسریع در اتمام پروژه ها اضافه کرد: ما تمام تلاشمان را برای توسعه و تکمیل هر چه سریع تر این محور به کار خواهیم بست.

 

 

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/08/20 - 08:00
0
0
درود وخسته نباشید خدمت شهردار عزیز.از تلاش شما سپاسگزاریم.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین