امروز: چهارشنبه 21 آذر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 17 آبان 1396 - 17:10
فرماندار دشتستان :

اتحاد خبر:دکتر زارع همچنین از شهرداران جدید شهرستان خواست تا با برنامه ریزی مناسب و اقدامات خوب و موثر در افزایش رضایت مردم کوشا باشند و در جهت استاندارد سازی فعالیت های خود و فضاهای ورزشی تفریحی ازجمله شهر بازی ها تلاش بیشتری کنند . رییس شورای اداری دشتستان در این جلسه روسای ادارات را به تغییر رویه در انتصابات مکلف...

اتحاد خبر - اسماء بوستانی:  جلسه شورای اداری شهرستان با حضور فرماندار دشتستان ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. فرماندار دشتستان ضمن تشکر از حضور باشکوه  مردم  در مراسمات ماه محرم و راهپیمایی روز ۱۳ آبان گفت : در  اربعین حسینی  نیز به یقین یکبار دیگر  جهانیان عظمت حضور شیعیان و محبان امام حسین علیه السلام که عمدتا ایرانیان همیشه سربلند هستند را خواهند دید .

 


به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،دکتر ارسلان زارع  افزود: در روزهای گذشته ، مردم دنیا ، باری دیگر  شاهد انسجام بی بدیل ملت بزرگ ایران بودند که با تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و همدلی و همزبانی با ریاست محترم جمهوری اسلامی و سایر روسای قوا و خدمتگزاران مردم ، همچنان ایران  کشوری مقتدر نه تنها در منطقه وخاورمیانه بی نظیر ،  بلکه در جهان نیز کم نظیر است. بدیهی است، هیچ قدرتی یارای ضربه زدن و خدشه وارد کردن به این امنیت ملی و اقتدار و آرامش مردم ایران را  ندارد.
فرماندار دشتستان در بخشی دیگر از سخنان با بیان اینکه در آستانه روز ملی کیفیت هستیم اظهار داشت: روسای ادارات، نهادها ، اتاق اصناف و شرکت های تولیدی شهرستان وظیفه دارند برای ارتقای شاخص های استاندارد و کیفیت انجام کار اعم از تولید و خدمات کوشش وافر کنند تا با رعایت قانون،  ضوابط استاندارد و کیفیت، ضمن افزایش بهره‌ وری،  خدمات بهتر و بیشتری به مردم عزیزمان  ارائه گردد.
دکتر زارع همچنین از شهرداران جدید شهرستان خواست تا با برنامه ریزی مناسب و اقدامات خوب و موثر در افزایش رضایت مردم کوشا باشند و در جهت استاندارد سازی فعالیت های خود و فضاهای ورزشی تفریحی ازجمله شهر بازی ها تلاش بیشتری کنند .
 رییس شورای اداری دشتستان در این جلسه روسای ادارات را به تغییر رویه در انتصابات مکلف کرد و گفت : شما مدیران باید  در انتصابات جدید خود اعم از  معاونین و مدیریت های داخلی اداری از بانوان و جوانان نیز استفاده کنید و این تکلیف مهم را در دستور کار خود قرار دهید.
 فرماندار دشتستان در خصوص پیاده روی ولایت نیز خطاب به مدیران شهرستان اظهار داشت: ضمن حضور خود با انجام همکاری های مناسب تلاش کنید تا با  برنامه ریزی خوب صورت گرفته ، بزرگترین پیاده روی استان که نمادی از انسجام و اتحاد مردم دشتستان و پیوند ناگسستنی آنان با اهل بیت  می باشد  به نحو شایسته برگزار شود.
شایان ذکر است فرماندار دشتستان در خصوص رعایت تکریم ارباب رجوع ، تسریع در پاسخ استعلامات مراجعه کنندگان ، رعایت ضوابط مقررات و قانون و دانش افزایی کارکنان به روسای ادارات و نهادهای شهرستان تاکید نمود.
در پایان جلسه شورای اداری مدیران و سرپرستان جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان و رئیس شورای اسلامی شهرستان معرفی و از خدمات مدیران سابق تقدیر به عمل آمد.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/08/18 - 16:47
0
1
شهر داری برازجان جهت رضایت مردم این شهر اقدامات به موقع انجام نمی دهد : مدت 20 روز است که قسمتی از میدان شهدای خلیج فارس ، تخریب وبه گودی عمیق تبدیل شده است ، که درموقع حرکت اتومبیلها خاک به هوا بلند می شود وموجب آلودگی هوا در میدان مذکور میشود ، اما از درست شدن آن خبری نیست !!!!
1396/08/17 - 23:23
0
1
آقای فرماندار خواهشن به پلیس هم تذکر دهید تا موتور سیکلت سواران متخلف را متوقف و جریمه کند.
1396/08/17 - 20:10
0
1
چند روز پیش رفته بودم یکی از اداراتی که هفته قبلش دکتر زارع فرماندار رفته بود بازدید آن اداره و چند تذکر هم به آنها داده بود تا به مراجعه کنندگان احترام بیشتری بذارن . واقعا عالی شده بودند. ممنون که به فکر مردم هستین. البته از شهروندان هم خواهش میکنم احترام اداری ها داشته باشند.
1396/08/17 - 20:07
0
1
ضمن تشکر آز سایت خبری اتحاد خبر به خاطر انعکاس خوب اخبار شهرستان می خوام از فرماندار هم تشکر کنم که به روسای ادارات تذکر لازم می دهند تا کار مردم را بهتر انحام دهتد.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین