امروز: چهارشنبه 02 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 14 آبان 1396 - 13:53
بمناسبت روز فرهنگ عمومی:

اتحاد خبر: به همت شهرداری  و شورای اسلامی شهر برازجان جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی یکشنبه 14 آبان ماه در آرایشگاه ژیمند برازجان کتابخانه ای افتتاح گردید.

اتحاد خبر: به همت شهرداری  و شورای اسلامی شهر برازجان جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی یکشنبه 14 آبان ماه در آرایشگاه ژیمند برازجان کتابخانه ای افتتاح گردید.

 

اتحاد خبر: محمد حسن محمدی شهردار برازجان هدف خود از افتتاح کتابخانه در اماکن عمومی را ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین مردم اعلام کرد و افزود: برنامه های مختلفی در جهت فرهنگ کتاب و کتابخوانی انجام خواهیم داد و امید است که بتوانیم در این راستا گام های مفید و موثری برداریم.

 


به گزارش اتحاد خبر:  مهندس محمدی در آیین آغاز اهدای این باکس ها به صنوف برازجان گفت: کتابخوانی و مطالعه کتاب یکی از زیرساخت های توسعه فرهنگی در عصرحاضر بشمار می رود و شهرداری ها نیز به عنوان متولی مدیریت شهری و به عنوان یکی از دستگاههاي قرین با زندگی مردم نقش مهم و کم بدیلی در راستای اشاعه کتابخوانی میتوانند ایفا کنند.
 محمدی با بیان اینکه با برنامه ریزی های مناسب می توان این امر را در ارکان زندگی شهروندان به عنوان موضوعی مهم نهادینه نمود افزود: در همین راستا اقدام به تعبیه کتابخانه های کوچک در مکانهای مختلف شهر و اصناف مختلف نموده ایم فرهنگ هر شهر برآیندی از آگاهی و دانش و زیرساخت های فرهنگی آن شهر به شمار می رود و مساله کتاب مساله مهمی است که باید به طور جدی در مورد آن کار کرد.

 


وی افزود: به همت اداره فرهنگی، اجتماعی شهرداری برازجان طرح توسعه کتابخانه ها در مراکز عمومی شهر و اصناف آغاز گردید که علاوه بر پر کردن اوقات فراغت همشهریان عزیز ، موجب رسوخ کتاب در زندگی آنان نیز خواهد شد.
شهردار برازجان خاطرنشان کرد: شهرداری برازجان در رویه آتی خود فعالیتهای فرهنگی را با رویکردی زیرساختی پی خواهد گرفت و از این برنامه ها به طور جدي حمایت خواهد کرد.
محمد رضا کوهکن رییس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری برازجان در این آیین افتتاحیه اظهار داشت: طرح تعبیه کتابخانه در مراکز مختلف، اصناف و اماکن عمومی در کشور کم نظیر است و در راستای ترویج کتابخوانی در برازجان و با حمایت مهندس محمدی شهردار محترم واعضای محترم شورای اسلامی شهر فعال خواهد شد و امیدواریم گام موثری برای توسعه مطالعه باشد.
کوهکن افزود:  در آینده شاهد فعالیت های شهرداری در تمامی امور به ویژه در عرصه  فرهنگی خواهید بود لذا از شهروندان محترم خواهشمندم با نظرات و پیشنهادات خود ما را در ادامه اين طرح همراهی کنند.

 

به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،  نخستین گام این حرکت فرهنگی به همت شهرداری برازجان و با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی این شهر، اولین کتابخانه در آرایشگاه مردانه ژیمند واقع در خیابان شهرداری تعبیه و مجهز به کتب مختلف شد.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/08/16 - 08:21
0
0
کار خوبی هست - ولی این همه آدم جمع شدن برای چهار تا کتاب ؟!!!!
1396/08/15 - 18:26
0
0
ممنون از اطلاع رسانیتون،عالـــــی خسته نباشید
1396/08/15 - 02:26
0
0
گام خوبی است درجهت کتابخوانی ،ای کاش بزودی شاهد تهیه گزارشی راجب تصرف عدوانی اراضی واقع در۱۰۰واحدی توسعه مسکن وایجادسازوبنای غیرقانونی ،تصرف فضای سبزودیوارکشی وایجادکسب وکارغیرقانونی دراین اراضی متصرفی باشیم.لازم بذکراست شهردارقبلی, ویکی ازاعضای شورای قبلی وفعلی ازنزدیک شاهدماجرابوده اندودرهمان‌ موقع آقای ارسطوقایدی درمعیت اینجانب تجاوزات به حریم خیابان وفضای سبزشهرداری وساخت وسازغیرقانونی راازنزدیک مشاهده کردندوقول پیگیری جدی درمدت۲۴ساعت دادندولی تاکنون بیش ازیک سال است که هیچ اقدامی ازطرف شهرداری صورت نگرفته دست یاری وپیگیری به رسانه وزین اتحادخبردرازمی کنم
گوش اگرگوش تو وناله اگرناله من.آنچه البته بجایی نرسدفریاداست/ص
سپاسگزارم
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین