امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 10 آبان 1396 - 14:09
با مداحی نزار قطری؛

اتحاد خبر: اجتماع بزرگ لبیک یا حسین(ع) با حضور پرشور عاشقان اباعبدالله با مداحی نزار قطری در مصلی نماز جمعه دیر برگزار شد.

اتحاد خبر: اجتماع بزرگ لبیک یا حسین(ع) با حضور پرشور عاشقان اباعبدالله با مداحی نزار قطری در مصلی نماز جمعه دیر برگزار شد.


به گزارش مهر؛ امام جمعه دیر صبح چهارشنبه در این اجتماع بزرگ گفت: سپاه چون سدی استوار در برابر یاوه گویی‌های دشمنان ایستاده است.

حجت‌الاسلام سید علی حسینی با بیان اینکه لبیک یا حسین(ع)، ایستادگی ملت در برابر دشمنان است، اظهار داشت: امروز ملت ایران اسلامی با لبیک به ندای سرور سالار شهیدان اعلام می‌کند که آمادگی دارند در برابر عربده‌کشی‌های آمریکا و هم پیمانان آنها بایستد.

وی با بیان اینکه امروز همه ملت ایران عزیز راست قامت و استوار پشت سر مقام معظم رهبری در برابر دشمنان ایستاده‌اند، افزود: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چون سدی استوار در برابر یاوه‌گویی‌های دشمنان ایستاده است و یاوه‌گویی‌های آنان نیز به خاطر این است که پوزه آنها در منطقه به خاک مالیده شده است.

امام جمعه دیر شهدای مدافع حرم را مصداق بارز لبیک یا حسین دانست و گفت: امروز امنیت، استقلال و آزادی در کشور مدیون شهدا و مدافعان حرم هستیم چرا که شهدای مدافع حرم در راستای لبیک یا حسن و زنده نگه داشتن عاشورای حسینی و به ندای زینب کبرا جان خود را فدای اسلام و انقلاب کردند.

حسینی با اشاره به راز ماندگاری عاشورا و قیام اباعبدالله الحسین اظهار داشت: برنامه‌های عزاداری و نقش آفرینی مرثیه سرایان باعث نجات دین و ارزش‌های اسلامی و همچنین نجات جامعه اسلامی از دست دشمنان شده است./سکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین