امروز: دوشنبه 30 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 آبان 1396 - 13:44
اتحاد خبر: دارنده مدال برنز کشتی فرنگی وزن 85 کیلوگرم جهان گفت: سطح رقابت‌های مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی واقعا بالا بود و کار راحتی برای کسب عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها نداشتیم.

اتحاد خبر: حسین نوری درباره قهرمانی بیمه رازی در لیگ برتر کشتی فرنگی گفت: سطح رقابت‌های مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی واقعا بالا بود و کار راحتی برای کسب عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها نداشتیم. تیم‌های دیگر نیز از چهره‌های خوبی برخوردار بودند و همین امر باعث حساسیت بیش‌ از پیش مسابقات شده بود.

به گزارش فارس؛ فرنگی‌کار وزن 85 کیلوگرم ایران با ابراز رضایت از سطح کیفی مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی گفت: رقابت‌های دور رفت و برگشت از سطح بالایی برخوردار نبود، اما مرحله نهایی از سطح واقعا بالایی برخوردار بود و کشتی‌گیران بسیار خوب داخلی و خارجی در این رقابت‌ها حاضر شدند که باعث شد کشتی‌های زیبا و جذابی را شاهد باشیم.

وی درباره عملکرد خود در این مسابقات نیز خاطرنشان کرد: خیلی خوب نبودم، اما با توجه به اینکه در شرایط بسیار خوب بدنی پس از رقابت‌های قهرمانی جهان قرار نداشتم و در فرم ایده‌آل نبودم عملکرد چندان بدی نداشتم. مطمئنا با برنامه‌ریزی و حضور در تمرینات تیم ملی برای مسابقات آینده با آمادگی بسیار بهتری حاضر خواهم شد.

دارنده مدال برنز رقابت‌های قهرمانی جهان 2017 پاریس درباره برنامه‌های خود در تیم ملی نیز گفت: از پانزدهم آبان قرار است اردوی تیم ملی کشتی فرنگی آغاز شود و بار دیگر تمریناتمان را زیر نظر کادر فنی آغاز خواهیم کرد. هرکجا که کادر فنی صلاح بداند کشتی می‌گیرم و برای کسب موفقیت از جان مایه می‌گذارم. هدفم کسب مدال طلای المپیک 2020 است. تا المپیک توکیو 2 رویداد قهرمانی جهان را در پیش داریم و به دنبال مدالی خوشرنگ‌تر از برنز جهان در این مسابقات هستم. امیدوارم با تلاش بیشتر و تمرکز بر تمرینات باز هم بتوانم دل هموطنانم را شاد کنم.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین