امروز: يکشنبه 18 آذر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 مهر 1396 - 12:06
رئیس کل دادگستری استان بوشهر:

اتحاد خبر: رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: پرونده‌‌های زمین‌خواری شهرستان کنگان با قید فوریت و به صورت ویژه مورد رسیدگی قرار می‌‌گیرد و بدون هیچ اغماضی با متخلفان برخورد می‌شود.

زمین پارس جنوبی

اتحاد خبر: رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: پرونده‌‌های زمین‌خواری شهرستان کنگان با قید فوریت و به صورت ویژه مورد رسیدگی قرار می‌‌گیرد و بدون هیچ اغماضی با متخلفان برخورد می‌شود.

 

به گزارش  تسنیم؛ علی جمادی صبح امروز در نشست شورای حفظ حقوق بیت المال در شهرستان کنگان با بیان اینکه برخورد قاطع با زمین‌خواران یکی از برنامه‌های دستگاه قضا در استان بوشهر است اظهار داشت: در رسیدگی به پرونده‌های زمین خواری شعبه‌ای ویژه در دستگاه قضا در استان بوشهر راه‌اندازی شده که بدون نوبت به این پرونده‌ها رسیدگی می‌شود.

وی با  اشاره به تشکیل پرونده زمین‌خواری در شهرستان کنگان خاطر نشان کرد: پرونده‌‌های زمین‌خواری در شهرستان کنگان با قید فوریت و به صورت ویژه در شهرستان کنگان و مرکز استان بوشهر پیگیری و اقدامات قضایی انجام می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر برخورد قاطع و شدید با زمین‌خواران را از سیاست و راهبرد دستگاه قضایی دانست و تاکید کرد: در این راستا بدون هیچ اغماضی با متخلفان برخورد و اموال بیت‌المال باز پس گرفته می‌شود.

جمادی با بیان اینکه رسیدگی به پرونده‌های زمین‌خواری سرلوحه دستگاه قضایی استان بوشهر قرار دارد افزود: صرف نظر از تعداد و میزان پرونده‌های زمین‌خواری رسیدگی به این پرونده‌ها با نهایت دقت و اعمال کامل قانون سرلوحه کار دستگاه قضایی قرار دارد.

وی با بیان اینکه در نشست شورای حفظ حقوق بیت‌المال کنگان راهکارهای اساسی ارائه شد گفت: در این نشست خوشبختانه راهکارهایی ارائه شد تا در اسرع وقت به پرونده‌های زمین‌خواری رسیدگی و مقرر شد دستگاه‌های ذی‌ربط نسبت به مستندسازی زمین خواری در کنگان اقدام کنند.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با بیان اینکه در پرونده زمین‌خواری کنگان مستندات تدوین و ارائه می‌شود تصریح کرد: پرونده‌های زمین‌خواری در شهرستان کنگان به صورت فوق‌العاده و سریع مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و تصمیمات مقتضی ارائه می‌شود./سکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین