امروز: شنبه 28 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 مهر 1396 - 11:08
معاون وزیر اقتصاد؛
اتحاد خبر: در بحث مولدسازی مدیریت دارایی‌های دولتی تاکنون ۳۵۰ هزار ملک شناسایی شده و ارزش به دست آمده ۵۶ هزار و ۸۳۶ هزار میلیارد ریال است.
اتحاد خبر: در بحث مولدسازی مدیریت دارایی‌های دولتی تاکنون ۳۵۰ هزار ملک شناسایی شده و ارزش به دست آمده ۵۶ هزار و ۸۳۶ هزار میلیارد ریال است.
خبرگزاری فارس: رحمت‌الله اکرمی معاون نظارت مالی و خزانه‌داری کل کشور امروز در اولین همایش مولدسازی و مدیریت دارایی‌های دولت با اشاره به چالش‌های پیش روی این کار اظهار داشت: عدم اقبال مناسب دستگاه‌ها، نبود ابزار و ضمانت اجرای لازم، نظام پاسخ‌گویی، مشکلات حسابداری و سایر موارد جزو چالش‌های این بخش است.

معاون وزیر اقتصاد افزود: در حال حاضر 25 درصد کار مولدسازی و مدیریت دارایی‌های دولت انجام شده و سال 99 به 100 درصد می‌رسد.

اکرمی با بیان اینکه همیشه نسبت به اعداد و ارقام در رابطه با اموال و دارایی‌های دولت با تردید مطرح می‌کنم، گفت: 350 هزار ملک دولت شناسایی شده و حدود یک میلیون ملک نیز باید شناسایی شود که ارزش آنها چندین هزار هزار میلیارد تومان است. اکنون رقم به دست آمده 56 هزار و 836 هزار میلیارد ریال است.

وی تأکید کرد: کل بودجه عمومی دولت 346 هزار میلیارد تومان است.

وی اضافه کرد: در نهایت پروژه مولدسازی باید به لایحه‌ای برسیم که دستگاه‌ها چگونه می‌خواهند استفاده بهینه از این اموال و دارایی‌ها داشته باشند./س


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین