امروز: چهارشنبه 02 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 مهر 1396 - 16:48
بازدید نماینده دشتستان از پیشرفت عملیات اجرایی سد دالکی

اتحاد خبر:صبح امروز نماینده دشتستان به همراه مدیرعامل آب منطقه ای استان بوشهر از سد مخزنی دالکی بازدید کرد و در جریان روند عملیات اجرایی آن قرار گرفتند.َبه گزارش "اتحاد خبر" پس از پیگیری های فراوان و مجدانه محمدباقر سعادت نماینده مردم دشتستان، هم اکنون ساخت سد دالکی بعد از چهار سال توقف کامل در سه شیفت کاری و به صورت بیست ...

اتحاد خبر:صبح امروز نماینده دشتستان به همراه مدیرعامل آب منطقه ای استان بوشهر از سد مخزنی دالکی بازدید کرد و در جریان روند عملیات اجرایی آن قرار گرفتند.َ

 


به گزارش "اتحاد خبر" پس از پیگیری های فراوان و مجدانه محمدباقر سعادت نماینده مردم دشتستان، هم اکنون ساخت سد دالکی بعد از چهار سال توقف کامل در سه شیفت کاری و به صورت بیست و چهار ساعته در حالا انجام است.
نماینده دشتستان در این باره گفت: اجازه نمیدهم عملیات اجرایی سد دالکی باردیگر متوقف شود چون نجات بیش از دو و نیم میلیون اصله نخل در حال خشک شدن، کشاورزی، شغل، زندگی و آینده مردم شهرستان دشتستان با سرنوشت این سد گره خورده است.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/07/28 - 10:18
2
2
دستش درد نکنه
1396/07/27 - 22:38
2
2
مرحبا وخدا قوت آقای سعادت نماینده پرتلاش دشتستان انشالله پروژه های مهم شهرستان از جمله بیمارستان هفده شهریور و تعریض وبهسازی راههای ارتباطی شهرستان هم با جدیت مورد توجه قرار گیرند.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین