امروز: شنبه 28 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 مهر 1396 - 11:39

اتحاد خبر: اولین جلسه تلفیقی هم اندیشی چشم انداز نوین شهری کمیسیون خدمات شهری و عمران، معماری و شهر سازی با حضور کارکنان و کارشناسان سابق شهرداری چهارشنبه 26 مهرماه برگزار شد. به گزارش خبرنگار" اتحاد خبر"رییس شورای اسلامی شهر برازجان اظهار داشت: هدف اصلی اعضای شورا با حفظ انسجام و تعامل با وجود فشارها...

اتحاد خبر-اسماء بوستانی: اولین جلسه تلفیقی هم اندیشی چشم انداز نوین شهری، کمیسیون، خدمات شهری و عمران، معماری و شهر سازی با حضور مسئولین و کارشناسان سابق شهرداری، چهارشنبه 26 مهرماه برگزار شد.

 


به گزارش خبرنگار" اتحاد خبر"رئیس شورای اسلامی شهر برازجان هدف اصلی شورای شهر را حفظ انسجام و تعامل دانست و اظهار داشت: هدف اصلی شورای شهر حفظ انسجام، تعامل و ایجاد تحول در شهر با دید باز و برنامه ریزی هایی با چشم انداز چند ساله و چاره اندیشی در مورد در آمد زایی بر پایه های شهرداری به طور جد با توجه به وسعت و جمعیت شهر و با همفکری و هم اندیشی نخبگان و متخصصین و همکاری تنگاتنگ مردم فهیم شهر میسر خواهد شد.

 

مهدی نیکنام ادامه داد: امید است بتوانیم در پایان 4 سال خدمت خود در شورای شهر با بکار گیری ایده ها و طرح های نو ، شاهد توسعه و تحول های بهتر و چشمگیر تری در سطح شهر باشیم.


ساحل تنگستانی رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهر سازی ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی در شورای چهارم خواستار تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی شد و تاکید کرد: در شورای چهارم در حوزه عمرانی فعالیت چشمگیری در حوزه آسفالت کوچه ها صورت گرفته و امیدواریم شورای پنجم نیز علاوه بر این کار، تداوم دهنده توسعه همه جانبه برازجان باشد.

تنگستانی در ادامه اظهار داشت: پروژه های عمرانی به عنوان بخش مهمی از وظایف مدیریت شهری، همواره در معرض دید و ارزیابی شهروندان قرار دارند.

وی با اشاره به هماهنگی بخش های مختلف مدیریت شهری و استانی در پیگیری برنامه های اجرایی گفت: این هماهنگی، نشان دهنده قابلیت های شهر برازجان برای تحقق مدیریت واحد شهری است و امید است با تعامل و همکاری مسئولان مربوطه بتوانیم در راستای پیشرفت هر چه بهتر شهر کوشا باشیم.

 


وحید مصدق رئیس کمیسیون خدمات شهری با بیان اینکه مدیریت و برنامه ریزی های شهر بدون مشارکت و هم اندیشی نخبگان و کارشناسان بومی کاری ابتر است افزود: در جهت توسعه و پیشرفت شهر برازجان سعی بر ایجاد مشارکت حداکثری صاحب نظران در این حوزه را داریم امید است که بتوانیم در کنار تلاش های کارشناسان مجموعه شهرداری و شورای اسلامی از تجارب، ایده ها و راهکارهای بیرون از بدنه ی شهرداری نیز برای پیشبرد هر چه بهتر طرح ها و اراعه خدمات استفاده کنیم.


مصدق کمیسیون خدمات شهری را به عنوان طلایه دار مجموعه شهرداری دانست و افزود: این جلسه هم اندیشی آغازگر رویه مشارکتی صاحبان اندیشه در مدیریت شهری است. انشاالله این جلسات متداوم بوده و این مسیر تبدیل به الگویی برای بهبود ساختار مدیریت شهری در مشارکت مستقیم با مردم شود.

به گزارش خبرنگار اتحاد خبر در این جلسه موارد زیر مصوب شد:


1_تشکیل جلسات مستمر با محورهای تخصصی
2_تشکیل کمیته های تخصصی همراه با افراد باتجربه (کمیته حمل نقل.کمیته بهداشت و محیط زیست.کمیته معماری و شهرسازی.کمیته ایمن سازی و نظارت بر پروژه های عمرانی.....)


3_ارائه طرح های تخصصی مربوط به معضلات و تشکیلات شهر برازجان توسط نخبگان و محققان مربوطه به کمیسیون های تخصصی
4_برگزاری جلسات کمیته ها بصورت جداگانه


5_بررسی طرح های تخصصی شهری انجام گرفته و دلایل عدم اجرایی آنها
6_تهیه و تدوین سند توسعه شهری cds(سند چشم انداز)


7_تجهیز پارک ترافیک شهر واقع در خیابان شهرک.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/07/30 - 14:57
0
1
عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام اعضا شورای اسلامی شهرمان
و باید یک تشکر ویژه داشت خدمت جناب مهندس جوان و پرانرژی وحید مصدق از این که خاضعانه و بدون تشریفات خاصی در حال اجرای وعده های خود هست . کم و بیش در جریانات رخ داده در سطح شهر هستیم و برایمان قابل لمس هست که این شورا و این جوانان راه صحیح را طی میکنند. ارزوی موفقیت برای تمامی اعضا شورا و شهردار محترم
1396/07/28 - 17:58
0
1
تشکر ویژه داریم از جناب مهندس مصدق عزیز که واقعا پیداست داره زحمت میکشه برای شهر و باید چنین شخصی را مورد تکریم و احترام قرار داد.وقتی میبینیم ایشان مصداق شورا را دارند و از نظر بزرگان جهت پیشرفت شهر نظر خواهی و کمک میخواهند نشان میدهند ایشان فردی هستند که بر خلاف خیلی ها استفاده از خرد جمعی را سرلوحه خود قرار داده دعوت از بزرگانی همچون جناب مهندس شهامتی که فوق لیسانس شهرسازی از امریکا و از مدیران شهرداری دوحه و شارجه هستند . دعوت از جناب دکتر اخلاقی عزیز شهردار اسبق شهرمان .دعوت از دکتر احمد قاسمی استاد دانشگاههای استان بوشهر. دعوت از دکتر علیرضا کیان پور دکترای معماری و شهرسازی . دعوت از دکتر ماریا خویش دوست رییس شبکه بهداشت شهرستان دشتستان .دعوت از جناب مهندس دهقان معاون اسبق عمرانی فرمانداری .دعوت از جناب سرهنگ فرج ا... مصدق کارشناس ارشد تصادفات و جانشین پلیس راه استان بوشهر . دعوت از این عزیزان را به فال نیک گرفته و ارزوی سرافرازی برای شهر عزیزمان.
1396/07/27 - 15:18
0
0
با تشكر از زحمتات خانم بوستاني خبرنگار پر تلاش و زحمت كش اتحاد خبر خدا قوت خواهرم
1396/07/27 - 14:32
0
0
سپاس از سایت وزین اتحاد خبر و خبرنگاران فعالشون 🌹🌹🌹
1396/07/27 - 14:30
0
0
سپاس از زحمات شما براي اطلاع رساني بهتر همواره موفق باشيد
1396/07/27 - 14:28
0
0
سلام و خداقوت خدمت دوستان. تشكر از سايت اتحاد خبر و خانم بوستاني بابت اطلاع رساني.
1396/07/27 - 13:39
0
0
این حرکت از طرف کمیسیون خدمات و عمران شورا ,میبایست الگوی کار بقیه اعضا شورا و کمیسیون های آن شود تا با حضور نخبگان جامعه در متن مدیریت شهری از الگوی جامع برای پیشرفت و توسعه شهر گام برداشته شود .
درود به جناب مهندس مصدق و خانم تنگستانی که ثابت نمودند که تحول خواه و مشارکت طلب هستند و تنها به شعار بسنده نکرده اند
آرزوی موفقیت برای شورای پنجم
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین