امروز: شنبه 28 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 مهر 1396 - 09:43
مدیرعامل هلال احمر بوشهر:

اتحاد خبر: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: استان بوشهر در ارزیابی کشوری دومین المپیاد جوانه رتبه اول را با ۱۱۸ امتیاز کسب کرد. به گزارش اتحاد خبر؛ حسین درویشی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس سهمیه اجرای این طرح در استان بوشهر، مقرر بود در دو شهرستان برگزار شود. به لحاظ اهمیت موضوع و حساسیت امر آموزش امدادی ...

حسین درویشیاتحاد خبر: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: استان بوشهر در ارزیابی کشوری دومین المپیاد جوانه رتبه اول را با ۱۱۸ امتیاز کسب کرد.

 حسین درویشی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس سهمیه اجرای این طرح در استان بوشهر، مقرر بود در دو شهرستان برگزار شود.به لحاظ اهمیت موضوع و حساسیت امر آموزش امدادی با هماهنگی جمعیت هلال احمر شهرستان‌ها، المپیاد در ۹  شعبه شهرستانی جمعیت هلال احمر و ۱۲ مراکز پیش دبستانی و مهدهای کودک همیار کانون غنچه های هلال اجراء شد که توانستیم رتبه یک کشوری و مقام عالی را کسب کنیم.

 
به گزارش  مهر؛ این المپیاد که به منظور آشنایی اعضای کانون غنچه‌های هلال با اصول، اهداف، فعالیت‌های جمعیت هلال احمر و همچنین ارائه آموزش خودامدادی اجرا شد از سوی مسئولین آموزش و پرورش و بهزیستی استان مورد استقبال واقع شد.

وی بیان داشت: توسعه فرهنگ ایمنی، خودامدادی، بالا بردن تحرک و کارگروهی کودکان از اهداف مهم در اجرای تمامی برنامه هاست که در پایان این المپیاد با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به اعضای شرکت کننده لوح تقدیر، جوایز و بسته های فرهنگی اهداء شد./سکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین