امروز: يکشنبه 18 آذر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 مهر 1396 - 10:24
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان:

اتحاد خبر:سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با اشاره به افزایش نظارت بهداشتی بر شبکه‌های آبرسانی دشتستان گفت: نظارت کارشناسان بهداشت محیط سبب کاهش بیماری‌های منتقله از آب در شهرستان دشتستان شده است . ماریا خویش دوست صبح امروز در نشست بررسی وضعیت بهداشتی آب آشامیدنی شهرهای...

اتحاد خبر:ماریا خویش دوست صبح امروز در نشست بررسی وضعیت بهداشتی آب آشامیدنی شهرهای دشتستان با بیان اینکه آب سالم و بهداشتی، تضمین کننده سلامت جامعه است اظهار داشت:هماهنگی بین بخشی و پیگیری مشکلات آب آشامیدنی از اولویت‌های شبکه بهداشت و درمان در بخش نظارت بر آب شهرستان  دشتستان است.

نتیجه تصویری برای ماریا خویش دوست

به گزارش اتحاد خبر،وی از کاهش بیماری‌های منتقله  از آب آشامیدنی در دشتستان خبرداد و افزود: نظارت بر سامانه‌های آبرسانی توسط کارشناسان بهداشت محیط افزایش یافته واین مهم، سبب کاهش بیماریهای منتقله از آب در این شهرستان شده است .

خویش دوست با اشاره به کاهش مشکلات  آب آشامیدنی شهر دالکی افزود:  با توجه به پیگیری‌های بعمل آمده و حساسیت اداره آب شهرستان دشتستان خوشبختانه، مشکلات آب شهر دالکی برطرف شده است.

سرپرست شبکه بهداشت  و درمان شهرستان دشتستان تصریح کرد: با توجه به مصوبات شورای سلامت شهرستان و تاکید فرماندار مبنی بر پیگیری مشکلات آب شهرستان، طی برنامه زمان بندی شده  برای استخراج مشکلات آب ، بازدید مشترکی توسط بازرسان شبکه بهداشت و درمان و مدیریت آب شهرستان دشتستان از شبکه‌های آبرسانی انجام گرفته است.

مدیر آب وفاضلاب شهری شهرستان دشتستان با تاکید بر نظارت مستمر بر وضعیت انتقال و بهداشت آب شهرهای دشتستان خاطر نشان کرد: آب آشامیدنی در شبکه‌های آبرسانی دشتستان همواره تحت آزمایش‌های مختلف کلرسنجی و دیگر موارد برای جلوگیری از مشکلات است.

علی بردستانی گفت: همکاری با شبکه بهداشت و درمان دشتستان و تامین سلامت آب با توجه به مشکلات مالی در انجام پروژه‌های آبرسانی  از اولویت‌های اداره آب و فاضلاب شهرستان دشتستان است.

معاون اداره امور عشایر دشتستان، نیز با اعلام شروع فصل کوچ و اسکان عشایر در مناطق شهرستان دشتستان،همکاری دیگر نهادها را خواستار شد.

مهدی انگالی دهنوی با تاکید بر توجه به وضعیت بهداشتی آب آشامیدنی در مخازن ذخیره آب عشایر تصریح کرد: برنامه نظارت و کلرزنی مخازن ذخیره آب محل اسکان عشایر در دستور کار امور عشایر،آبفار شهرستان و شبکه بهداش و درمان دشتستان قرار گرفت.

کمیته آب و التور شهرستان دشتستان با موضوع بررسی مشکلات آب شهرستان با حضور سازمان‌های مرتبط در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار شده است.

تسنیمکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/07/27 - 19:04
0
0
مسكل اب شهرابپخش هنوزحل نشده.
1396/07/24 - 21:01
1
1
سلام درود برخانم دکترخویش دوست ایشان مدیری بومی وشایسته هستن که واقعا دارن باتلاش وپشتکار فراوان مشکلات بهداشتی ودرمانی شهرستان خصوصادالکی رابه کمترین میزان برسانند دستشون درد نکنه
1396/07/24 - 19:36
1
1
با سلام و عرض تشکر از خانم دکتر خویشدوست و ارزوی موفقیت برای ایشان.
1396/07/24 - 13:46
3
3
حتماً يه سر به سعدآباد بزنيد، اونوقت ميدونيد كه مشكل آب حل شده يا نه !!!!
1396/07/24 - 11:28
2
2
با تشکر فراوان از ریاست محترم شبکه بهداشت و سایر مسئولین اداره آب دشتستان
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین