امروز: سه شنبه 26 تير 1397
    طراحی سایت خبری
    آگهی فوت مریم محسنی فرد
تاريخ انتشار: 20 مهر 1396 - 13:11

اتحاد خبر: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی استان نشان دهنده تداوم مواج و متلاطم بودن خلیج فارس تا روز جمعه است.

اتحاد خبر: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی استان نشان دهنده تداوم مواج و متلاطم بودن خلیج فارس تا روز جمعه است.

 

نادر شفیعی خدایی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود؛ وزش بادهای شمالی نیز همچنان در سطح استان ادامه دارد.
وی بیان کرد: با توجه به افزایش سرعت باد احتمال تشکیل پدیده گرد و خاک و کاهش دید در برخی نقاط دور از انتظار نیست.
شفیع خدایی ادامه داد: در 24 ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و در برخی نقاط گرد و خاک و احتمال کاهش دید پیش بینی شده است.
وی گفت: در این مدت جهت وزش باد شمال غربی با سرعت 16 تا 44 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده به بیش از 50 کیلومتر در ساعت نیز برسد.
شفیع خدایی ادامه داد: برای 24 ساعت آینده ارتفاع موج در خلیج فارس 90 تا 180 سانتی متر پیش بینی شده که گاهی تا 270 سانتی متر نیز افزایش یابد.
وی گفت: در مدت یاد شده مد اول دریا ساعت 00:45بامداد، جزر اول دریا 09:01 ، مد دوم دریا 16:21 و جزر دوم ساعت 19:04 دقیقه خواهد بود.
شفیع خدایی یادآور شد: در 24 ساعت گذشته برازجان و عسلویه با 41 و جم با 23 درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان دما را در استان بوشهر تجربه کردند.
وی بیان کرد: در این مدت عسلویه با 85 و جم با 10 درصد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان رطوبت را در استان بوشهر داشتند./سکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین