امروز: سه شنبه 26 تير 1397
    طراحی سایت خبری
    آگهی فوت مریم محسنی فرد
تاريخ انتشار: 20 مهر 1396 - 12:44

اتحاد خبر: فرمانده پلیس راه گناوه گفت: با تعامل و همکاری دهیاران با پلیس، اقدام مناسب راهداری و حمایت های همه جانبه فرماندار میزان تصادف جاده ای در روستاهای این شهرستان نسبت به قبل کاهش یافته است.

اتحاد خبر: فرمانده پلیس راه گناوه گفت: با تعامل و همکاری دهیاران با پلیس، اقدام مناسب راهداری و حمایت های همه جانبه فرماندار میزان تصادف جاده ای در روستاهای این شهرستان نسبت به قبل کاهش یافته است.

به گزارش ایرنا؛ سرهنگ یوسف یزدان پناه روز پنجشنبه در همایش راهوران محله در فرمانداری این شهرستان افزود: دهیاران به عنوان راهوران محله، بازوی پلیس در ایمنی راههای روستایی هستند و می توانند نقش بسزایی در برطرف کردن معضلات و مشکلات ترافیکی و شناسایی و معرفی نقاط حادثه خیز و کاهش تصادفات ایفا کنند.
وی اظهارکرد: این همایش باهدف تعامل و همکاری بیشتر دهیاران با پلیس در زمینه کاهش حوادث جاده ای، ارتقای امنیت و برنامه ریزی برای آموزش و ارتقای سطح فرهنگ ترافیکی و رعایت قوانین رانندگی برگزار شده است.
فرمانده پلیس راه گناوه گفت:از دهیاران این شهرستان انتظار داریم نسبت به مسایل ترافیکی و ایمنی در راههای روستایی حساسیت و توجه ویژه ای داشته باشند.
وی افزود: باتوجه به اینکه بیشترین وقوع تصادفات در راههای روستایی بوسیله ماشین آلات کشاورزی و موتورسیکلت است، نصب شبرنگ در این وسایل ضرورت دارد.
وی به عملکرد یکسال اخیر پلیس راه این شهرستان اشاره کرد و افزود: کسب رتبه نخست کاهش تصادفات و تلفات جانی در سطح پلیس راههای استان بوشهر در سال 95 و هفت ماه سال 96 از موفقیت های این فرماندهی است.
یزدان پناه اظهارکرد: در 6 ماه نخست امسال نیز تصادفات جاده ای در حوزه استحفاظی راههای این شهرستان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 7 درصد کاهش داشته است.
فرماندار گناوه نیز گفت: با تلاش و همت دولتمردان به زیرساخت راههای این شهرستان وضعیت امنیت جانی و ترافیک در جاده های این شهرستان نسبت به سال های گذشته که نگرانی های زیادی وجود داشت بهبود و مطلوب تر و این مهم نقشی مهم درکاهش تلفات و روند افزایشی ورود گردشگران به این منطقه داشته است.
سیدعلی پاک نژاد افزود: در دولت یازدهم در زمینه راههای این شهرستان اقدام های خوبی صورت گرفته و در این راستا پنج طرح مهم راهسازی اجرایی شده است.
وی گفت: یکی از پرحادثه ترین راههای این شهرستان مسیر گناوه به دیلم بوده که عمده آن زیر بار ترافیک رفته و تنها 4 کیلومتر آن بدلیل مشکل بوجود آمده با مالکان زمین در مسیر، معطل مانده و انتظار از آنان داریم در به اتمام رسیدن این پروژه که به نجات جان انسانها بستگی دارد، با دولت همکاری کنند.
فرماندارگناوه از دهیاران خواست تا به منظور ایجاد ایمنی راهها و فرهنگ سازی ترافیکی با پلیس ارتباط خود را بیشتر کنند.
در پایان این همایش فرمانده پلیس راه گناوه از دهیاران و مسئولان دستگاههای اجرایی همکار تجلیل کرد.
بیش از 20 درصد از جمعیت 103 هزارنفری گناوه در شمال استان بوشهر در روستاها سکونت دارند./سکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین