امروز: سه شنبه 26 تير 1397
    طراحی سایت خبری
    آگهی فوت مریم محسنی فرد
تاريخ انتشار: 20 مهر 1396 - 11:34
در سال گذشته؛

اتحاد خبر: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با بیان اینکه پرداخت زکات در استان افزایش یافته است، گفت: در سال گذشته کشاورزان استان بوشهر ۲۶ میلیارد ریال زکات پرداخت کردند. احمد لطفی صبح پنجشنبه در شورای زکات شهرستان دشتی با اشاره به اهمیت و جایگاه پرداخت زکات اظهار داشت: زکات به عنوان ظرفیت و ذخیره الهی در اختیار انسان است...

شورای زکات دشتیاتحاد خبر: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با بیان اینکه پرداخت زکات در استان افزایش یافته است، گفت: در سال گذشته کشاورزان استان بوشهر ۲۶ میلیارد ریال زکات پرداخت کردند.


احمد لطفی صبح پنجشنبه در شورای زکات شهرستان دشتی با اشاره به اهمیت و جایگاه پرداخت زکات اظهار داشت: زکات به عنوان ظرفیت و ذخیره الهی در اختیار انسان است که می طلبد از این مقوله به خوبی استفاده شود.

به گزارش مهر؛ همه افراد باید خود را مبلغ و ترویج دهنده به عامل زکات تلقی کنند تا این امر الهی در جامعه بیش از پیش در ترویج داده شود.

لطفی به فلسفه واگذاری زکات به کمیته امداد اشاره کرد و گفت: هدف اصلی این موضوع تلاش در جهت هدفمند جمع آوری زکات و توزیع آن بین افراد نیازمند است.

وی با تاکید بر اینکه زکات باید بر اساس شاخص های توانمند سازی توزیع شود، ادامه داد: توانمند سازی افراد یکی از کارهای اصلی ما در کمیته امداد امام خمینی(ره) است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با بیان اینکه پرداخت زکات در استان افزایش یافته است، گفت: در سال گذشته کشاورزان استان بوشهر ۲۶ میلیارد ریال زکات پرداخت کردند./سکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین