امروز: شنبه 26 اسفند 1396
    طراحی سایت خبری
    رونمایی ویژه نامه اتحاد جنوب
تاريخ انتشار: 20 مهر 1396 - 10:16
اتحاد خبر: در صورت جدایی ایالت کاتالونیا از کشور اسپانیا، تیم فوتبال بارسلونا از لالیگا جدا نخواهد شد

اتحاد خبر: فدراسیون فوتبال کاتالونیا برنامه‌ای برای جدایی از فدراسیون فوتبال اسپانیا ندارد و این یعنی بارسلونا و دیگر تیم‌های کاتالونیا، می‌توانند به فعالیت‌شان در لالیگا و کوپا‌دل‌ری ادامه دهند.

 

به گزارش میزان؛ خاویر تباس چندی پیش اعلام کرد که تصمیم‌گیری درباره وضعیت حضور بارسلونا و دیگر تیم‌های کاتالونیا در لالیگا، پس از اعلام استقلال رسمی این ایالت از اسپانیا و پس از نظرخواهی از فدراسیون فوتبال کاتالونیا انجام خواهد شد.

 
تاکید تباس بر این نکته بود که آیا فدراسیون فوتبال کاتالونیا هم در صورت استقلال این ایالت، قصد جدایی از فدراسیون فوتبال اسپانیا را دارد یا نه. در صورت مثبت بودن پاسخ، تیم‌های کاتالانی قادر به حضور در لالیگا نخواهند بود اما اگر پاسخ منفی باشد، قانون به این باشگاه‌ها اجازه ادامه فعالیت در این لیگ را می‌دهد.

منابع موثق اعلام کرده‌اند که فارغ از هر تصمیمی که کاتالونیا درباره استقلال ایالت بگیرد، فدراسیون فوتبال کاتالونیا قصد ندارد خودش را از فدراسیون فوتبال اسپانیا جدا کند.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین