امروز: يکشنبه 27 اسفند 1396
    طراحی سایت خبری
    رونمایی ویژه نامه اتحاد جنوب
تاريخ انتشار: 19 مهر 1396 - 14:58

اتحاد خبر - قاسم پاکدل:پارک آموزشِ ترافیک، واقع در بلوار معلم، بیخ گوش ساختمان شورای اسلامی شهر برازجان که حدود ۱۰ سال قبل با کمک مالی اهدایی پارس جنوبی احداث گردید اصلاً حال و روز خوبی ندارد و شاید بتوان گفت، اصلاً قابل استفاده نیست برای مردم شهر.

اتحاد خبر - قاسم پاکدل:پارک آموزشِ ترافیک، واقع در بلوار معلم، بیخ گوش ساختمان شورای اسلامی شهر برازجان که حدود ۱۰ سال قبل با کمک مالی اهدایی پارس جنوبی احداث گردید اصلاً حال و روز خوبی ندارد و شاید بتوان گفت، اصلاً قابل استفاده نیست برای مردم شهر.شهرداری محترم برازجان، لطفاً رسیدگی نمایید.لطفاً به داد، پارک آموزش ترافیک برسید.

 

تصاویر خود را برای نشر در قسمت تصویر روز اتحاد خبر به شماره ۰۹۳۶۶۳۲۰۱۱۴ ارسال نمایید تا با نام شما در این پایگاه خبری نشر داده شود . مثل همیشه با نظرات سازنده خود ما را یاری کنید.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/07/19 - 22:26
0
2
مردم شهرما نیاز به جایگاه تفریح و گردش دارند ، اما مدت چندین شب است که برق میدان شهدای خلیج فارس قطع می باشد و وصل نشده است ، خواهشمندیم شهرداری برازجان جهت وصل برق این میدان اقدام نماید
1396/07/19 - 15:29
0
2
فضای سیز که زیر نظر شهرداری کار می کندبی خیال است فقط اطراف دژ که در دید مردم است را سر وسامان می دهد !!!!
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین