امروز: جمعه 03 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 مهر 1396 - 13:03
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران دشتستان:

اتحادخبر: سرپرست مرکز آموزش فنی و  حرفه ای خواهران دشتستان در بازدید ازروند اجرای دوره آموزشی پرورش گیاهان دارویی و گل های آپارتمانی بازنشستگان گفت: صندوق بازنشستگی کشوری تفاهم نامه‌ای با سازمان فنی و حرفه‌ای دارد که بر اساس آن امکان ثبت نام و حضور بازنشستگان کشوری و فرزندان آنها در دوره‌های مهارت آموزی فنی و حرفه‌ای فراهم شده است.

اتحادخبر: سرپرست مرکز آموزش فنی و  حرفه ای خواهران دشتستان در بازدید ازروند اجرای دوره آموزشی پرورش گیاهان دارویی و گل های آپارتمانی بازنشستگان گفت: صندوق بازنشستگی کشوری تفاهم نامه‌ای با سازمان فنی و حرفه‌ای دارد که بر اساس آن امکان ثبت نام و حضور بازنشستگان کشوری و فرزندان آنها در دوره‌های مهارت آموزی فنی و حرفه‌ای فراهم شده است.به گزارش اتحادخبر به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، شمیم برازجانی اظهار داشت: به صندوق بازنشستگی شهرستان دشتستان اعلام کردیم در صورتی که بازنشستگان تمایلی برای مهارت آموزی داشته باشند از آنها به صورت رایگان در مراکز آموزش فنی و حرفه ای ثبت نام خواهد شد وتنها هزینه جزئی بابت آزمون و صدور گواهینامه اخذ می‌شود.


وی با بیان اینکه امروزه بسیاری از کسانی که از دانشگاه فارغ التحصیل می شوند نیازمند آموزش های مهارتی هستند،افزود:  این طرح عاید فرزندان و خانواده  بازنشستگان نیز می شود و علاقه مندان به فراگیری مهارت می توانند در این دوره های آموزشی شرکت کنند.
برازجانی اظهار کرد: بازنشستگان در انتخاب رشته‌های مهارتی محدودیتی ندارند و ظرفیت تمام مراکز دولتی فنی و حرفه‌ای در اختیار آنها قرار دارد.


وی خاطرنشان کرد: اگر مهارت یا رشته‌ای در آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه ای ارائه شود دیگر رایگان نیست و باید شهریه آن دوره آموزشی پرداخت شود.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران دشتستان بیان کرد: بازنشستگان در سراسر استان بوشهر می‌توانند با مراجعه به مدیریت استانی صندوق بازنشستگی کشوری یا مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای محل سکونت خود برای آموزش خود و خانواده‌شان ثبت‌نام کنند. /صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/07/19 - 14:55
0
0
اگه قراره برای بازنشستگان دوره مهارتی باشه مسئولان فنی و حرفه ای تمام تلاشان را برای تکریم و احترام بازنشستگان به کار بگیرند . متاسفانه تعدادی از بازنشستگان تابستان در دوره آموزشی می دیدند ٬ مربیان فنی و حرفه ای با اطلاع از بازنشسته بودن آنها ٬ به آنها توهین می کردند . البته نیاز هست که مربیان فنی و حرفه ای دوره های مهارتهای ارتباطی را آموزش ببینند .
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین