امروز: سه شنبه 26 تير 1397
    طراحی سایت خبری
    آگهی فوت مریم محسنی فرد
تاريخ انتشار: 16 مهر 1396 - 19:01
تایید خبر اختصاصی اتحاد خبر از حضور عبدالکریم گراوند در هیئت دولت

اتحاد خبر: دولت در جلسه امروز بعدازظهر خود گزینه ستادهای دکتر روحانی را به عنوان استاندار بوشهر برگزید و به عبدالکریم گراوند رای اعتماد داد. گراوند در حالی از بین قریب به 15 گزینه تصدی این مسئولیت از دولت رای اعتماد گرفت که گزینه اول نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی سید شریف حسینی بود که با مخالفت شدید ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی ....

اتحاد خبر: هیئت دولت در جلسه امروز بعدازظهر خود گزینه ستادهای دکتر روحانی را به عنوان استاندار بوشهر برگزید و به عبدالکریم گراوند رای اعتماد داد. 

عبدالکریم گراوند

به گزارش اتحاد خبر؛ گراوند در حالی از بین قریب به 15 گزینه تصدی این مسئولیت از دولت رای اعتماد گرفت که گزینه اول نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی سید شریف حسینی بود که با مخالفت شدید ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در استان بوشهر روبرو شد. ضمن اینکه گراوند نیز که حمایت و اعتماد 2 نماینده از 4 نماینده استان را داشت گزینه دوم مجمع نمایندگان استان بود.

گراوند که متولد کوهدشت لرستان است، پیش از این،(12 آذرماه 1395) معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر بوده است. وی همچنین مدیر کل سیاسی وزارت کشور، فرماندار ایلام، مدیر کل سیاسی انتظامی استانداری ایلام، فرماندار دهلران و فرماندار ایوان را در کارنامه دارد.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/07/16 - 20:55
6
3
انتخاب شایسته ای است چرا که در همه ی کشور های دنیا مقام و پست های سیاسی و اجرایی بر اساس تجربه و طی کردن مراحل قبلی است. کسی باید بخشدار شود که دهیار بوده یا رئیس اداره بوده باشد قبلا و معاون فرماندار کسی باشد که بخشداری کرده باشد و کسی فرماندار شود که معاونت فرمانداری در کارنامه خود داشته باشد و کسی هم استاندار شود که سابقه معاون استانداری داشته باشد.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین