امروز: سه شنبه 26 تير 1397
    طراحی سایت خبری
    آگهی فوت مریم محسنی فرد
تاريخ انتشار: 15 مهر 1396 - 19:29

اتحاد خبر: روستا به عنوان یکی از مراکز اولیه و مهم تمدن بشری، رکن اساسی حفظ توان اقتصادی و پشتوانه استقلال سیاسی و امنیتی کشور محسوب می شود و در بسیاری از کشورها، توسعه روستایی، نقش بسیار مهمی در خودکفایی و پیشرفت کشور ایفا می کند. در دولت تدبیر و امید توجه ویژه به مناطق روستایی و ارتقای شاخص های توسعه پایدار در روستاها ...

پيام سید محمود موسوی نژاد؛ دهیار روستای نظرآقا به مناسبت روز ملي روستاروستا به عنوان یکی از مراکز اولیه و مهم تمدن بشری، رکن اساسی حفظ توان اقتصادی و پشتوانه استقلال سیاسی و امنیتی کشور محسوب می شود و در بسیاری از کشورها، توسعه روستایی، نقش بسیار مهمی در خودکفایی و پیشرفت کشور ایفا می کند. در دولت تدبیر و امید توجه ویژه به مناطق روستایی و ارتقای شاخص های توسعه پایدار در روستاها از جمله اولویت های اساسی است که در این مسیر با تاکید بر ایجاد صنایع تبدیلی و توسعه فضای کسب و کار در روستاها، علاوه بر افزایش درآمد روستائیان، انگیزه برای ماندگاری مردم درمحیط های روستایی نیز فراهم شده است.

اینجانب 15 مهرماه روز ملی "روستا" را به روستائیان عزیز، شوراهای اسلامی روستا و دهیاران استان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با توجه به ظرفیت های ارزشمندی که روستاهای استان در بخش های مختلف کشاورزی، صنایع دستی و بویژه بخش گردشگری دارد، بتوانیم با مشارکت روستانشینان عزیز، شاهد ارتقای شاخص های توسعه پایدار، ایجاد اشتغال و کارآفرینی و پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر روستاهای استان باشیم  . اکنون دهیاری و مجموعه شورا برای ادامه مدیریت جهادی و خدمات رسانی بی منت به روستاییان مبتنی بر ارزشهای دینی و انقلابی با تاکید بر گسترش فرهنگ کار و تلاش و استفاده از خرد جمعی، مشارکت مردمی و رویکردهای علمی - فرهنگی و اجتماعی و حمایت و پشتیبانی مردم و مسئولان روز به روز شاهد توسعه و آبادانی بیشتر روستا باشیم.

در پایان لازم می دانم از همکاری خوب و مشارکت اهالی شریف نظرآقا و نگاه ویژه دولت تدبیر و امید و از تلاش و پشتیبانی استاندار سابق بوشهر، مدیر کل دفتر امور روستایی و معاون مدیرکل و مجموعه همکاران ،فرماندار محترم و معاونین ایشان و بخشدار گرانقدر، همچنین شورای محترم اسلامی نظرآقا تقدیر و تشکر کنم.


دست در دست هم نهیم به مهر        میهن خویش را کنیم اباد

 

 

با تقدیم احترام

سید محمود موسوی نژاد

دهیار نظرآقاکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/07/16 - 23:22
0
0
با سلام وعرض ادب و ارادت خدمت همه مردم شریف ونجیب نظرآقا
ودرود وخداقوت به دهیار جوان وپرتلاش آقای مهندس موسوی
انشاالله با همت وهمکاری دهیاری ؛شورای اسلامی ومردم عزیز نظرآقا روز به روز شاهد پیشرفت وآبادانی مرکز دهستان زیراه باشیم.
1396/07/16 - 09:41
0
0
اگرمی خواهیم اصالت واقعی هرشخصی رابهتربدانیم بایدآن شخصیت واقعیش رادرزندگی اجدادش درروستا رابررسی کنیم زیرا روستا یک کارخانه بسیارعظیم وانسان سازواقعی وپاکی است که جای پرورش بزرگان روشنفکران ومبارزان ایران برزگ است من به عنوان یک روستازاده به نوبه خودم دست یکایک تمام روستاییان عزیزوپرتلاش وپاک نیت رامی بوسم وبراین بوسه زدن بردستان پاک احساس آفتخاربزرگی وخوشحالی می کنم انشاالله همه مردم ایران بزرگ و روستاییان عزیز روزبه روز به ارزشمندی وبزرگی بیشتر برسد این روز ارزشمند یرهمه روستانشینان مبارک باد
1396/07/16 - 08:41
0
0
درودبردهیارتلاشگرنظرآقا مرکزدهستان زیراه.امیداست باهمراهی وهمکاری اعضای محترم شورای اسلامی ومشارکت اهالی خوب وشریف نظرآقاشاهدرشدوتوسعه بیش ازپیش این روستاباشیمموفق باشید.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین