امروز: سه شنبه 26 تير 1397
    طراحی سایت خبری
    آگهی فوت مریم محسنی فرد
تاريخ انتشار: 11 مهر 1396 - 09:28

اتحاد خبر: دبیر نخستین دوره جشنواره ملی داستان کوتاه 'پرراس ' گفت: 860 نویسنده آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ملی ارسال کرده اند.

اتحاد خبر: فریبا مصدق افزود: با پایان مهلت ارسال آثار در31 شهریور ماه آثار دریافتی در دبیرخانه جشنواره برای ورود به مرحله داوری مرتب سازی و کدگذاری شد.

به گزارش ایرنا، وی بیان کرد: پس از بررسی داستان ها، تعداد آثار انتخاب شده از مرحله اول داوری به منظور ارسال به مرحله نهایی به همراه جزئیات بیشتر اطلاع رسانی می شود.
مصدق ادامه داد: در مرحله نهایی با داوری علی خدایی، احمد آرام، حسن محمودی، سعید بردستانی و شیوا مقانلو 10 اثر برگزیده و در مراسم پایانی که در آذرماه 96 برگزار می شود، معرفی خواهند شد.
مصدق یادآور شد: به سه اثر برگزیده اول به ترتیب مبلغ 15 ، 10 و 5 میلیون ریال به همراه تندیس جشنواره تعلق می گیرد.
وی اضافه کرد: همچنین با اهدای لوح تقدیر به نفرات چهارم تا دهم، 10 اثر برگزیده نیز در قالب کتابی به چاپ می رسد.
دبیر نخستین دوره جشنواره ملی داستان کوتاه پرراس اظهار داشت: این جشنواره ملی به منظور ظرفیت سازی حوزه داستان کوتاه، ایجاد انگیزه در نویسندگان و معرفی چهره های ادبی در سراسر کشور و استان بوشهر توسط کانون همیاران جوان دشتستان راه اندازی شده است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/07/12 - 19:27
0
0
درود بر مهربانو مصدق پر تلاش و فرهیخته. آرزوی موفقیت برای ایشان دارم و همچنین امیدوارم که اقدام درخور ایشان باعث شکوفایی استعدادها شود.....
1396/07/12 - 05:01
0
0
ان شالله که زود نتایج اعلام بشه ، و البته خوب داوری بشه
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین