امروز: جمعه 29 تير 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 04 مهر 1396 - 23:19

اتحاد خبر:کارشناس داوری معتقد است گل نخست الهلال و پرسپولیس در شرایطی به ثمر رسید که بازیکن این تیم در آفساید قرار داشت.

اتحاد خبر:کارشناس داوری معتقد است گل نخست الهلال و پرسپولیس در شرایطی به ثمر رسید که بازیکن این تیم در آفساید قرار داشت.

به گزارش اتحاد خبر،محمد فنایی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد عملکرد گروه داوری بازی الهلال عربستان و پرسپولیس ایران بیان کرد: ابتدا باید بگویم گل اول الهلال مشکوک به آفساید بود. من این صحنه را فریم به فریم نگاه کردم و فکر می‌کنم سر مهاجم حریف در آفساید قرار داشت و اگر صحبت من درست بوده باشد شیرازه پرسپولیس با این گل از هم پاشید.

او ادامه داد: کمک‌داورهای کره‌ای ضعیف هستند و امروز هم در دادن کارت‌ها با مشکل مواجه بودند. دو کارت زرد داده شد که حتی مستحق قرمز بود. یکی از صحنه‌ها نیز با شیطنت کارگردان تلویزیونی کاملا مشخص نبود اما فکر می‌کنم بازیکن الهلال باید کارت قرمز می‌گرفت.

پیشکسوت داوری همچنین با اشاره به ضعف داور در گرفتن بعضی خطاها اظهار کرد: داور در بعضی صحنه‌ها برای هر دو تیم خطا نمی‌گرفت. در مجموع داور کره‌ای برای این بازی بزرگ مناسب نبود. با توجه به اینکه تصور می‌کردیم بازی پایاپای باشد اما این طور نشد و کار داور سخت نبود با این حال باز هم از عهده قضاوت این بازی راحت به خوبی برنیامد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین