امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 04 مهر 1396 - 16:00

اتحاد خبر:معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: درس تربیت بدنی در راستای ارتقای سلامت دانش‌آموزان در مدارس استان بوشهر افزایش یافته است.

اتحاد خبر:معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: درس تربیت بدنی در راستای ارتقای سلامت دانش‌آموزان در مدارس استان بوشهر افزایش یافته است.

به گزارش اتحاد خبر، حسن قلندری ظهر امروز در آئین نواخته شدن زنگ تربیت بدنی درمدرسه ناخدا عباس بوشهر با تاکید بر نقش ورزش در ارتقا سلامتی و ایجاد نشاط دانش‌آموزان اظهار داشت: با گسترش ورزش و ارتقای نشاط و سلامتی دانش آموزان، جوانان و آینده‌سازانی سالم و با نشاط به جامعه عرضه می‌شود.

وی با تاکید بر نقش مهم درس تربیت بدنی در افزایش شاخص‌های سلامتی دانش‌آموزان خاطر نشان کرد: درس تربیت بدنی در راستای ارتقا سلامت دانش‌آموزان در مدارس استان بوشهر افزایش یافته و امروز به صورت نمادین در مدرسه ناخدا عباس بوشهر نواخته شده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت  آموزش و پرورش استان بوشهر با تاکید بر ارتقا کیفیت درس تربیت بدنی دانش‌آموزان تصریح کرد: ساعت درس تربیت بدنی به منظور ارتقای سلامت، تندرستی و شادابی دانش آموزان بسیار اهمیت دارد و باید در راستای کیفیت بخشی این درس تلاش شود.

وی با اشاره به اهمیت درس تربیت بدنی تصریح  کرد: دوره آموزشی کیفیت بخشی درس تربیت بدنی ویژه مدیران، آموزگاران ابتدایی، معلمان و دبیران تربیت بدنی برگزار شده است.

قلندری با اشاره به اینکه ساعت درس تربیت بدنی منجر به ارتقای سطح شادی و نشاط و توسعه و تقویت سلامت دانش آموزان و کمک به آموزش سبک زندگی سالم شده است، افزود: در تقویم اجرایی سال تحصیلی 97-96  بر اساس سیاست‌ها و برنامه‌های ابلاغی از دفتر تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش به حل مسائل مرتبط با تربیت بدنی و ورزش پرداخته می‌شود.

معاون آموزش و پرورش استان بوشهر با تاکید بر ایجاد جامعه سالم و با نشاط گفت: جامعه با نشاط و سرزنده از طریق سلامتی جوانان و کودکان آن ایجاد می‌شود./تسنیمکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین