امروز: يکشنبه 26 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 شهريور 1396 - 09:31

اتحاد خبر: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: با ابتکار و رایزنی نیروهای پلیس، نزاع و اختلافات 2 طایفه در این شهرستان منجر به صلح و سازش شد. به گزارش ایرنا، سید جواد رضوی چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران افزود: به منظور تحقق پلیس جامعه محور، استفاده از ظرفیت شورای معتمد پلیس و ارتقای امنیت اجتماعی، پس از اطلاع از اینکه اعضای 2طایفه بزرگ در یکی از روستای شهرستان دشتستان ...

 فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: با ابتکار و رابزنی نیروهای پلیس، نزاع و اختلافات 2 طایفه در این شهرستان منجر به صلح و سازش شد.به گزارش ایرنا، سید جواد رضوی چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران افزود: به منظور تحقق پلیس جامعه محور، استفاده از ظرفیت شورای معتمد پلیس و ارتقای امنیت اجتماعی، پس از اطلاع از اینکه اعضای 2طایفه بزرگ در یکی از روستای شهرستان دشتستان به دلیل اختلافات گذشته قصد ایجاد نزاع و درگیری با یکدیگر را دارند اقدامات خود را با هدف حل مسالمت آمیز این اختلاف آغاز کرد.

به گزارش ایرنا، سید جواد رضوی چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران افزود: به منظور تحقق پلیس جامعه محور، استفاده از ظرفیت شورای معتمد پلیس و ارتقای امنیت اجتماعی، پس از اطلاع از اینکه اعضای 2طایفه بزرگ در یکی از روستای شهرستان دشتستان به دلیل اختلافات گذشته قصد ایجاد نزاع و درگیری با یکدیگر را دارند اقدامات خود را با هدف حل مسالمت آمیز این اختلاف آغاز کرد.
وی بیان کرد: برای تحقق این مهم فرماندهی انتظامی شهرستان با دعوت از امام جمعه برازجان، دادستان، بخشدار و جانشین سپاه دشتستان در منزل طرفین درگیر حضور یافتند و موضوع را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
رضوی، ادامه داد: پس از گفت وگو با آنان و دعوت به صلح و آشتی و پرهیز از نزاع و درگیری و رفع کینه و کدورت 2 طایفه با یکدیگر آشتی و فضای دوستی و صمیمیت را در بین خود برقرارکردند.
شهرستان دشتستان با مرکزیت شهر برازجان دارای 6 بخش و 250 هزار نفر جمعیت است/سکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین