امروز: دوشنبه 28 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 شهريور 1396 - 16:10

اتحادخبر- محمدرضا کمالی نژاد: شبنم روان بد مربی برتر تکواندو برازجانی با تیم منتخب تکواندو استان به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شد. این مسابقات در شهر شیراز برگزار شد که روان بد به عنوان نماینده برازجان در این مسابقات به عنوان مربی حاضر بود. مصاحبه متفاوتی با ایشان انجام داده ایم که خواندنی است./ با سلام خودتان را معرفی بفرمایید. با سلام خدمت مردم ...

شبنم روان بد: نگاه مربیان ملی به تکواندو استان بوشهر مثبت است

اتحادخبر- محمدرضا کمالی نژاد: شبنم روان بد مربی برتر تکواندو برازجانی با تیم منتخب تکواندو استان به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شد. این مسابقات در شهر شیراز برگزار شد که روان بد به عنوان نماینده برازجان در این مسابقات به عنوان مربی حاضر بود.
مصاحبه متفاوتی با ایشان انجام داده ایم که خواندنی است؛
*با سلام خودتان را معرفی بفرمایید.
با سلام خدمت مردم دشتستان و استان بوشهر شبنم روان بد هستم کارشناس تربیت بدنی و علوم ورزشی، دبیر ورزش و مربی و داور رسمی فدراسیون تکواندو کشور و دارای چندین مدال استانی و مدال کشوری و همچنین دارای مربیگری آمادگی جسمانی و ژیمناستیک و ... هستم که در کارم کاربرد بسزایی دارد اما با توجه به شرایط در حال حاضر فقط در تکواندو مشغول به فعالیت هستم.
* از چه سالی به تکواندو رو آوردید؟
 از سال 1385 تاکنون به صورت مستمر کار میکنم.
* چند باشگاه تکواندو در شهر برازجان فعال است؟
در بخش بانوان پنج باشگاه به صورت دائم و با قدرت فعال میباشد.
 * با توجه به المپیکی بودن رشته تکواندو، شهرستان دشتستان پتانسیل المپیکی شدن را دارد؟
 مسلمأ ورزشکاران ما پتانسیل المپیک را دارند و از لحاظ بدنی چیزی کم ندارند و ان شاالله که با حمایت بیشتر مسئولین و فراهم شدن امتیازات و امکانات لازم به جایگاه خود برسند.
* اخیرا به عنوان مربی با تیم منتخب استان اعزام شدید کیفیت مسابقات چگونه بود؟
 بله از طرف استان به عنوان مربی دعوت شدم و با استان همکاری کردم و اعزام شدیم، سطح مسابقات خیلی بالا بود و حریفهای قدری چون بچه های تیم ملی و قهرمانان جهان حضور داشتند.
 ما از تیم رضایت کامل داشتیم بچه ها خیلی خیلی خوب کار کردند اما بالاخره بازیـها تک حذفی هست و اکثر بچه ها بازی اول و دوم هم موفق میشدند و برنده مسابقه بودند ولی در مراحل بعد مغلوب حریف میشدند و از کسب مدال باز میماندند، ان شاالله در سالهای آینده حتما نتیجه بهتری خواهیم گرفت.
* وضعیت تکواندو برازجان در استان بوشهر چگونه است؟
خوشبختانه همیشه جایگاه تیم برازجان روی سکوی اول یا دوم استان هست علی الخصوص در بخش هانمادانگ و اخیرا بازیکنهای زیادی از برازجان در همه رده ها در تیم منتخب استان حضور دارند و برای مسابقات قهرمان کشوری آماده میشوند.
* نگاه مربیان ملی به ورزشکاران استان بوشهر و برازجان نگاهی مثبت است؟
 بله نگاه مثبتی به ورزشکاران ما دارن چون اخیرا در مسابقات لیگ در همه رده ها شرکت میکنند و بردهای زیاد و نتیجه خوبی به جای میگذارند و قطعا شرایط بهتر هم میشود.
* آرزوی شما در ورزش تکواندو چیست؟
آرزوی من و بلکه همه تکواندوکاران این هست که ان شاالله ما هم امکانات مورد نیاز رو داشته باشیم که بتوانیم خودمان رو در عرصه جهانی ثابت کنیم.
* در پایان اگر صحبتی دارید بفرمایید؟
همانطور که همیشه از جان مایه میگذاریم باز هم به تمرینات خود ادامه میدهیم و سال آینده قطعا موفق خواهیم شد و همچنین کمال تشکر دارم از پیگیری و حمایت جانانه شما و همه عزیزان که از ما حمایت میکنند و در اینجا جا دارد از زحمات و حمایت های پر از مهر خانواده ام و مخصوصا همسرم که طی این سالها صبورانه مرا یاری کردند سپاس و قدر دانی کنم و امیدوارم ورزش دشتستان موفقیت های روز افزونی را با حمایت بیشتر مسئولین به دست آورد./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین