امروز: دوشنبه 28 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 شهريور 1396 - 21:13

اتحاد خبر:شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر، خواهان ماندگاری دکتر سالاری استاندار بوشهر، در این استان شد.به گزارش اتحاد خبر،شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر، طی بیانیه ای، خواهان ماندگاری دکتر سالاری استاندار بوشهر، در این استان شد متن این بیانیه بدین شرح است:احتراما همانگونه که مستحضرید شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ...

اتحاد خبر:شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر، خواهان ماندگاری دکتر سالاری استاندار بوشهر، در این استان شد

به گزارش اتحاد خبر،شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر، طی بیانیه ای، خواهان ماندگاری دکتر سالاری استاندار بوشهر، در این استان شد متن این بیانیه بدین شرح است:

محضر مبارک معاون اول محترم ریاست جمهوری
جناب آقای دکتر اسحاق جهانگیری

با عرض سلام و تحیات وافر

احتراما همانگونه که مستحضرید شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در سطح کشور و به تبع آن در استان بوشهر، بار اصلی رای معنادار ملت به ریاست محترم جمهوری در انتخابات بیست و نهم اردیبهشت ماه سال جاری را بر دوش داشت. که این مهم را حضرتعالی در سفر انتخاباتی خود به استان بوشهر به وضوح ملاحظه نمودید. نقش تعیین کننده و یا حتی تمام کننده ی جبهه اصلاحات در انتخابات ریاست جمهوری چه در سال نود و دو و چه در نود و شش به حدی پررنگ است که با هیچ ابزاری قابل کتمان نیست. همچنین تاثیر شگرف ایثار جنابعالی به عنوان نوک پیکان جبهه اصلاحات در انتخاب مسرت بخش جناب آقای دکتر روحانی نیز در تاریخ این مرز و بوم بحمدالله ماندگار شد تا درسی باشد برای نسل های بعد.حال با عنایت به اوصاف پیش گفته لحاظ نظر این شوری در واگذاری سکان استان بدست فردی شایسته، مومن، متقی، با تجربه و در راس همه این صفات نیک، پاکدست و توانمند، توقعی خارج از عرف و تدبیر نیست.
لذا شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر، ضمن تقدیر از زحمات چهار ساله جناب آقای دکتر مصطفی سالاری استاندار محترم بوشهر، پیشنهادات خود را به شرح زیر تقدیم می دارد.
۱_ شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر درخواست ابقا دکتر سالاری در موقعیت فعلی در استان را دارد.
۲- در صورت تمایل دولت خدمتگذار به استفاده از جناب آقای دکتر سالاری در سطوح مدیریتی بالاتر، گزینه های پیشنهادی این شورا بدون ذکر اولویت به شرح پیوست، تقدیم می گردد.
الف) گزینه های بومی:
۱ – بهرام نکیسا با سوابق،
مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر و با سابقه مدیرکلی کارو امور اجتماعی استان ،مدیرکلی آموزش فنی و حرفه ای استان ، مدیرکلی دخانیات استان و بخشداری مرکزی بوشهر
۲ – جوانشیر کدخدا پور با سوابق، معاون سیاسی استانداری استان های فارس و هرمزگان
۳- محمد باقر عباسی سملی با سوابق، فرماندهی در یگان دریایی ستاد کربلا در دوران دفاع مقدس در سنین نوجوانی، بخشداری دلوار و مدیر کلی میراث فرهنگی استان بوشهر در دولت اصلاحات، دبیر فعلی انجمن اسلامی مهندسان استان و رئیس فعلی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر
ب) گزینه های غیر بومی
۱- عبدالکریم گراوند با سوابق، معاون سیاسی فعلی استانداری بوشهر
۲- دکتر سید سعید جلالی با سوابق، مدیرکل فعلی تقسیمات کشوری و معاون مرکز پژوهش های راهبردی وزارت کشور، معاون مدیرکل سیاسی وزارت کشور در دوره اصلاحات
توفیق روزافزون حضرتعالی و دولت جناب آقای دکتر روحانی را از ایزد منان مسئلت داریم.

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر
شهریور ماه ۱۳۹۶ هجری شمسیکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
واقعا متاسفم برای جبهه هماهنگی اصلاحات, این چه شیوه حمایت است. از چه ترسیدید که تمام قد پشت آقای سالاری نمی ایستید. اگر هدفتان حمایت است دیگر معرفی گزینه جایگزین دیگر چه صیغه ای است.؟ اگر هم میخواهید با انتخاب یا عدم انتخاب ایشان موقعیت خود را از دست ندهید خب همین طور به سیاسی کاری و دو پهلو حرف زدنتان ادامه دهید.
واقعا متاسفم که در واژه اصلاح طلبی با شما مشترکم اما در بیان عقیده به خود می بالم که همسو با شما نیستم.
و سخنی با سالاری؛ میدانیم امروز از جانب خودی ها نیز تنهایید اما خدمات شما در استان در خور تقدیر است. باید تمام قد و مثل اصولگرایان با جربزه از دولت بخواهند که ما حمایتتان کردیم شما نیز گزینه ما را استاندار بگذار؛ تا اگر دولتی ها به وعده شان عمل نکردند ننگ ما بر آنها باشد نه برخی اصلاح طلبان به ظاهر خودی.
1396/06/22 - 00:11
2
2
اقدام ارزشمندی بود .
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین