امروز: دوشنبه 28 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 شهريور 1396 - 20:14
اختصاصی/ به مناسبت روز جهانی سینما

اتحاد خبر: رئیس انجمن سینمای جوان برازجان در گفتگو با خبرنگار اتحاد خبر اظهار داشت، قریب به 25 سال است که در سینما جوان حضور داشته و سالهاست مسئولیت سرپرستی انجمن سینمای جوان برازجان را عهده دار هستم .سلیمی فرد در راستای بازسازی و شروع کار سالن اجتماعات انجمن سینما ی جوان چنین بیان کرد: سالن اجتماعات انجمن سینمای جوان برازجان...

 شهرام سلیمی فرد: تلاش داریم سینما دوستان را با قابلیتها و توانمندی‌های سینما آشنا کنیم

اتحاد خبر-اسماء بوستانی: رئیس انجمن سینمای جوان برازجان در گفتگو با خبرنگار اتحاد خبر اظهار داشت، قریب به 25 سال است که در سینما جوان حضور داشته و سالهاست مسئولیت سرپرستی انجمن سینمای جوان برازجان را عهده دار هستم .


شهرام سلیمی فرد، در راستای بازسازی و شروع کار سالن اجتماعات انجمن سینما ی جوان چنین بیان کرد: سالن اجتماعات انجمن سینمای جوان برازجان با بودجه ای که از طرف فرماندار محترم و هنردوست شهرستان تامین شد اقدام به بازسازی و تعمیر سالن نموده و پس از تعمیر با حمایت فرمانداری و مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  دکتر ماحوزی از طرف سینمای شهر تجهیز فنی شد .این سالن پس از ماه ها تلاش با گنجایش 80 نفر در اسفند ماه 1394 با پخش فیلم محمد رسو الله در دو سانس تعریف شده شروع به کار نمود.

به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،وی خاطر نشان کرد:  پس از راه اندازی این سینما فرمانداری بودجه ای برای ساخت گیشه سینما و تجهیز فنی سالن در نظر گرفت که با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این بودجه در اختیار ما قرار گرفت و ترتیبات لازم داده شد.

سلیمی فرد رضایت خودرا از تجهیزات سالن این چنین بیان کرد: وضعیت سرمایشی، پرده نمایش، و سیستم صوتی این سالن مناسب می باشد و در آینده نه چندان دور صوت سالن به سیستم دالبی تغییر خواهد  کرد و قابلیت پخش بهتر و استاندارد تری را خواهد داشت .

سرپرست انجمن سینمای جوانان برازجان در راستای به روز بودن فیلم و استقبال مردم چنین  بیان کرد: تمام  تلاشمان بر این است که فیلم های بروز و هماهنگ با سینماهای کشوری نمایش داده شود.استقبال مردم نیز از سینما تا به امروز خوب بوده ،تجربه نیز ثابت کرده است که فیلم های طنز مطابق با میل مردم بوده و متقاضیان بیشتری دارد.

سلیمی فرد افزود: معمولا هر دو هفته یک بار فیلم جدید درخواست داده شده و به طور میانگین دو تا سه فیلم در سه سانس منظم به نمایش گذاشته می شود.

رئیس انجمن سینمای جوان برازجان فعالیت های خود را در روزهای تعطیل چنین بیان کرد:  وقت و بی وقت کار کردن های سینمای شهر قابل توصیف نیست بدون هیچ گونه تعطیلی در طول سال مگر تعطیلاتی که از طرف شورای صنفی سینما مشخص شود به فعالیت خود ادامه می دهد.

و در پایان تشکر ویژه دارم از مسئولینی که در این دو سال همکاری های لازم را با ما داشته اند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین