امروز: پنجشنبه 28 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 شهريور 1396 - 10:49
سرمربی تیم فوتبال ساحلی ایفا اردکان یزد

اتحاد خبر: سرمربی تیم فوتبال ساحلی ایفا اردکان یزد گفت: حضور همزمان این تیم در مسابقات فوتبال ساحلی امیدها و لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور شرایط را برای این تیم دشوار کرده است.

به گزارش ایرنا، علی رحیمی یکشنبه شب پس از شکست 9 بر 4 تیمش در برابر پارس جنوبی در جمع خبرنگاران افزود: به فاصله اندکی از برگزاری مسابقات امیدهای فوتبال ساحلی کشور از بندرعباس به بوشهر حرکت کردیم که این امر فشار زیادی روی تیم ایفا اردکان یزد وارد کرد.
وی بیان کرد: با این شرایط و خستگی مفرط بازیکنان در برابر پارس جنوبی قرار گرفتیم که اسکلت تیمی آن ترکیب تیم ملی فوتبال ساحلی را تشکیل می دهد و بازیکنان جوان آن نیز از شایستگی و توانمندی های فراوانی برخوردار هستند.
رحیمی ادامه داد: با این وجود و پذیرش شکست در برابر آنها عملکرد رضایت بخشی از سوی بازیکنان ایفا اردکان یزد شاهد بودیم.
وی یادآور شد: باتوجه به در اختیار داشتن جوان ترین تیم لیگ با تجربه اندوزی مناسب می توانیم در آینده حرف های زیادی در مسابقات فوتبال ساحلی داشته باشیم.
سرمربی تیم فوتبال ساحلی ایفا رادکان یزد گفت: برای چهار بازی باقیمانده مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور نیز سعی داریم با کسب نتیجه مناسب رتبه قابل قبولی در مسابقات این فصل کسب کنیم.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر ضرورت پشتوانه سازی برای تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: در رشته فوتبال ساحلی برای سال های آینده نیازمند پشتوانه سازی هستیم که تیم پارس جنوبی در این راستا اقدام های ارزشمندی را در رده های سنی مختلف آغاز کرده است.
رحیمی ادامه داد: پارس جنوبی با شایستگی هایی که دارد می تواند امسال نیز قهرمان مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور شود و از عنوان فصل قبل خود دفاع کند.
وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز گفت: داوری مسابقات فوتبال ساحلی بسیار سخت و دشوار و تصمیم های داوران روی نتیجه بازی ها بسیار تاثیرگذار است.
رحیمی افزود: در این راستا باید با آموزش ها و نظارت لازم زمینه ارتقا داوران لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور فراهم و از این طریق شمار داوران مطرح این لیگ را افزایش داد.
وی در ارتباط با دیدار تیمش با شاهین خزر رودسر نیز گفت: در یزد به هیچ تیمی باج نمی دهیم و در این دیدار با هدف کسب سه امتیاز برابر حریف خود صف آرایی می کنیم./سکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین