امروز: شنبه 31 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 06 دي 1391 - 12:12

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس و بوشهر گفت: با توجه به وجود نوسانات و افت ولتاژ برق در شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان استان بوشهر یک ایستگاه جدید برق در این شهر احداث می شود.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس گفت: با توجه به وجود نوسانات و افت ولتاژ برق در شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان استان بوشهر یک ایستگاه جدید برق در این شهر احداث می شود.
محمدرضا مشفقیان درجلسه هماهنگی برای احداث ایستگاه برق شماره 5 برازجان افزود: هم اکنون چهار ایستگاه برق در اطراف شهر برازجان وجود دارد که یکی از آنها در دست احداث و مابقی فعال است.
وی اضافه کرد: به دلیل فاصله زیاد این ایستگاه ها تا مرکز شهر برازجان که سنگینی بار مصرف آن بالاست، برق وردی به مدار در این شهر دچار افت ولتاژ و نوسان زیاد می شود.
مشفقیان ادامه داد: به همین دلیل احداث ایستگاه شماره 5 برازجان با هدف تقویت و ایجاد برق مطمئن، پایدار و با کیفیت برای این در دستور کار قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس و بوشهر اظهارکرد: برای احداث و تکمیل پروژه ایستگاه برق شماره5 برازجان به 90میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
مشفقیان یادآورشد: احداث و بهره برداری از این طرح واگذاری انشعابات جدید نیست بلکه تنها به منظور تقویت و کاهش نوسانات و ایجاد برق پایدار برای مردم شهر برازجان است.
وی بیان کرد: هم اکنون 16 ایستگاه برق در شهرستان دشتستان وجود دارد که ایستگاه شماره 4 برازجان با اعتبار 45میلیارد ریال در مراحل تکمیل است و بزودی به بهره برداری می رسد.
فرماندار دشتستان نیز گفت: با احداث و راه اندازی و وارد شدن این ایستگاه به مدار شاهد ارتقای کیفی برق مصرفی در این شهر خواهیم بود.
غلامحسین خسروی افزود: شهر برازجان به دلیل تراکم جمعیت به راه اندازی و سرعت بخشی به اجرای این طرح نیاز شدید دارد.
در این جلسه تصمیم هایی برای مکان یابی و مطالعات اولیه اجرای این طرح در یکی از محلات شهر برازجان صورت گرفت./ح

 

منبع:ايرناکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین