امروز: دوشنبه 28 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 14 شهريور 1396 - 12:05
نشست مشترک انجمن دیدگاه برازجان

اتحاد خبر: نشست مشترک انجمن های شعر و ادب اهرم ، وحدتیه و برازجان دوشنبه 13شهریورماه در کتابخانه حسینیه اعظم برازجان برگزار شد .

اتحاد خبر- اسماء بوستانی : نشست مشترک انجمن های شعر و ادب اهرم ، وحدتیه و برازجان دوشنبه 13شهریورماه در کتابخانه حسینیه اعظم برازجان برگزار شد .
به گزارش اتحاد خبر؛  رئیس کمیسیون امور جوانان و بانوان شورای اسلامی شهر برازجان ضمن خوش آمد گویی به مهمانان اظهار داشت : شعر و شاعری از جمله هنرهایی است که از هر کسی ساخته نیست بلکه حسی است که از درون انسان تراوش می کند، این هنر گاه اکتسابی است یعنی بواسطه مطالعه و تعلیم نمود پیدا میکند و نیاز به مدرک تحصیلی خاصی ندارد ، قریحه و ذوقی است که خداوند به برخی مخلوقات خود عنایت کرده است. و گاه ذاتی است که این هنر از بدو تولد در نهاد انسان نهادینه شده است.


حسینی در حمایت خود از شاعران این انجمن چنین گفت: حمایت خود را از جوانان و شاعران خوش ذوق این انجمن اعلام داشته و درراستای چاپ کتاب های این شاعران گرانقدر کوتاهی نخواهم کرد.

مدیریت انجمن شعر و ادب دیدگاه برازجان(جلالیان) چنین بیان کرد: اگر مسئولین بتوانند انجمن ها را مورد حمایت قرار دهند خصوصا انجمن های شعر و ادب که با فرهنگ و درک جامعه سر و کار دارد جوانان می توانند اوقات پر ثمری را در کنار هم سپری کنند.مدیریت انجمن فرهنگ و ادبیات شهر وحدتیه(دهقایدی) در راستای کارکرد انجمن خود گفت: چهارشنبه هر هفته در سالن ادبیات این شهر گرد هم آمده و آموزش هایی از جمله : داستان نویسی ،شعر نویسی ، آشنایی اعضا با مشاهیر ادبی استان و تاریخ ادبیات انجام می شود.

مدیریت انجمن شعر و ادب اهرم (نوران) نیز چنین بیان کرد : فعالیت خود را از سال 1390 در شهر اهرم بدون حمایت مسؤلین آغاز کرده و اینک نشست های ادبی این انجمن در منزل شخصی خود با داشتن مجوز رسمی برگزار می گردد. هیچ یک از مسؤلین شهر از این انجمن حمایت نکردند.

 

حسن ختام این نشست ادبی آوازخوانی همایون مهر بود.  /ب

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/06/15 - 04:03
0
0
بسیار سپاسگزارم ....که با درایت و تبحر این گزارش را عرضه کردید وحرف دل شاعران را زدید .....موفق وپیروز باشید
1396/06/14 - 21:44
0
0
درودتان باد.متشکرم از زحمات بی دریغ شما .
1396/06/14 - 17:10
0
0
با تشكر از زحمتات خانم بوستاني بخاطر تهيه اين خبر سپاس خواهر خوبم
1396/06/14 - 14:09
0
0
با سپاس فراوان از خبرنگار فعال
1396/06/14 - 13:24
0
0
درود بر شما و عكس هاي زيبايتان مثل هميشه عالي
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین