امروز: جمعه 28 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 05 دي 1391 - 17:57

دبیر شورای عالی فضای مجازی در نشستی خبری اعلام کرد که دفتر مقام معظم رهبری اطلاعیه‌ای مبنی بر تایید صفحه فیس‌بوک منتسب به مقام معظم رهبری منتشر نکرده است.

دبیر شورای عالی فضای مجازی در نشستی خبری اعلام کرد که دفتر مقام معظم رهبری اطلاعیه‌ای مبنی بر تایید صفحه فیس‌بوک منتسب به مقام معظم رهبری منتشر نکرده است.
به گزارش ایسنا، مهدی اخوان بهابادی اظهار کرد: تاکنون اطلاعیه‌ای از سوی دفتر مقام معظم رهبری ندیده‌ام که بخواهد این موضوع را تایید کند.
دبیر شورای عالی فضای مجازی در نشست مطبوعاتی‌اش که ساعاتی پیش در پژوهشگاه فضای مجازی برگزار شد، گفت: معمولا این نوع حرکات، حرکات خودجوشی است که در داخل کشور توسط مردم صورت می‌گیرد. اکنون هم شاهدیم که برخی حرکات خاص که به قصد دفاع از مقام معظم رهبری توسط مردم صورت گرفته و صفحه‌ای در فیس بوک ایجاد شده است.
اخوان در عین حال اظهار کرد: زمانی نظام و نه مردم یک شبکه اجتماعی خارجی را به رسمیت می شناسد که در چنین شرایطی درباره تغییر و تحولات آن هم اظهارنظر می‌کند، گاهی هم این شبکه‌ها را به رسمیت نمی‌شناسد و به همین دلیل اعلام نظر رسمی در ارتباط با آن‌ها نمی‌کند.
رییس مرکز ملی فضای مجازی در ادامه در پاسخ به این سوال که با توجه به این‌که عنوان می‌شود وارد شدن به سایتهای فیلتر شده و استفاده از فیلتر شکن جرم محسوب می‌شود چگونه صفحه‌ای تحت این عنوان در شبکه اجتماعی فیس بوک ایجاد شده است؟ عنوان کرد: نه در ارتباط با صفحه مقام معظم رهبری بلکه به طور کلی فعالیت‌های زیادی در این فضا صورت می‌گیرد و در این میان قسمت مهمی از جامعه نیز مجبور هستند برای استفاده از این فعالیت‌ها فضا را دور بزنند.
به گزارش ایسنا حدود 10 روز پیش در برخی رسانه‌ها اعلام شد که در شبکه اجتماعی فیس بوک صفحه‌ای از سوی دفتر مقام معظم رهبری ایجاد شده است که تاکنون هیچ منبع رسمی از جمله دو سایت اصلی دفتر مقام معظم رهبری تایید نشده‌اند./ص


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین