امروز: دوشنبه 28 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 09 شهريور 1396 - 13:22
فرزندی دیگر از برازجان جهانی شد و اینبار قهرمان‌ جهان

اتحاد خبر:قهرمانی بلند قامت ولی کوچک نفس که با تیم ملی والیبال نوجوانان ایران قهرمان جهان شد.عرفان غلامیپور نوجوان برازجانی پرچم وررش والیبال دشتستان را در میدان جهانی به اهتزاز درآورد...

عرفان غلامیپور : بازی با ایتالیا سخت ترین بازی ما بود

اتحاد خبر:قهرمانی بلند قامت ولی کوچک نفس که با تیم ملی والیبال نوجوانان ایران قهرمان جهان شد.
عرفان غلامیپور نوجوان برازجانی پرچم وررش والیبال دشتستان را در میدان جهانی به اهتزاز درآورد.

*از مسابقات بگو،
*عرفان جان جهانی شدنت مبارک
با سلام خدمت همه همشهریان عزیزم، این تبریک زا به جامعه والیبال و ورزش دشتستان عرض میکنم.

*قهرمان جهان شدن چه حسی دارد؟ حسی است كه واقعا نميتوانم اصلا توصيفش كنم، حس بسيار خوبي دارم كه توانستيم پرچم كشورمان را در جهان در رتبه أول قرار بدهيم و خيلي هم خوشحالم كه توانستم اسم كشور، استان و شهر خودم را در تمام إيران و دنيا باافتخار بر زبان بياوریم و امسشان را در رتبه أول دنيا قرار داديم.
*عرفان عاشق والیبال است یا از نظرش فقط یک ورزش است؟
 قطعا اگر در كاري كه يك نفر ميخواهد انجام دهد و پيشرفت داشته باشد، آن كار را درست نداشته باشد و با علاقه آن كار را انجام ندهد، آن كار به نحو أحسنت انجام نخواهد شد و تا يه حد محدودي آدم بيشرفت خواهد داشت.
 قطعا من هم باعلاقه واليبال بازي خواهم كرد زيرا اگر از واليبال لذت نبريم كه اصلا نميشود بازي كرد، صددرصد من با علاقه و عشق بازي ميكنم.
*از سطح مسابقات بگویید.
مشكل ترين بازي ما بازي با ايتاليا بود زيرا هم بازي أول ما بود هم ایتالیا خوب  بود.
  ولي خداراشكر هم روز أول مسابقات ما استراحت بوديم و ايتاليا و جمهوري چک با هم مسابقه داشتند كه ما بازي را از نزديك ديدیم و بازي هم ايتاليا با نتيجه سه يك موفق شد برنده بازي بشود و از أين بازي آناليز خوبي بدست آورديم و با آنلاليز خوب كادر فني توانستيم برنده بازي بشيویم.
*عباس امیری و موعود فخرایی، در موردشان هر چه دوست داری بگو.
آقاي اميري و آقاي فخرايي اولين مربيان من و واقعا دوتا از بهترين مربيان هستند.
ایشان كساني بودند كه من بوسيله آنها واليبال را به صورت حرفه أي شروع كردم و واقعا زحمت هاي فراواني برام من كشيدند چه در واليبال و چه در مسائل ديگر من واقعا مديون آنها هستم.
*امسال در چه باشگاهی توپ میزنی؟امسال هنوز تصميم نهاييم را نگرفتم من از دو تيم كاشان و سايبا تهران پيشنهاد دارم و تا چند روز آينده تصميمم را در اين مورد قطعي خواهم كرد.
*آینده والیبال برازجان را چگونه تصور میکنید؟
آینده والیبال برازجان خيلي روشن خواهد بود زيرا موعود فخرايي و عباس أميري را دارد و آنها بصورت جدي هم استعداديابي ميكنند و هم آن استعداد را پرورش ميدهند.
  در برازجان هم استعداد هاي فراواني وجود دارد.
*حرف آخر.
من از پدر و مادر خودم خيلي تشكر ميكنم و واقعا دستشان رو ميبوسم كه هميشه من را حمايت كردند و زحمت هاي زيادي برأي من كشيدند و همچنين تشكر ميكنم از پيشكسوت هاي واليبال برازجان كه واقعا به من كمك كردند و حمايت كردند و تشكر ميكنم از مسئولين محترم واليبال استان كه واقعا زحمت كشيدند و من را حمايت كردند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین