امروز: جمعه 28 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 06 شهريور 1396 - 12:29

اتحادخبر: برای درج ديدگاه، انتقاد و پيام هايتان در اين ستون از طريق نظرات خبرهاي سايت، ارسال پيامك یا تماس با شماره 09398733067و   34230940-077   و ارسال ايميل ettehadkhabar@gmail.com اقدام فرماييد.

قابل توجه مسئولین محترم؛

پس از سال ها خوشبختانه در هفته ی دولت امسال شاهد افتتاح مدرسه کاردانش سعادت شبانکاره بودیم مدرسه ای که قبل از افتتاح آن صحبت ها و جنجال های زیادی را در فضای مجازی و محافل عمومی برپا کرده بود.

انا بالاخره یکی از ساختمانهای نیمه کاره آموزش وپرورش استان تکمیل ودر اختیار دانش آموزان شهر شبانکاره قرار گرفت.

باید خاطر نشان کنم اختیار این ساختمان بزرگ و سه طبقه به هنرستان کار و دانش سعادت واگذار شده که در نهایت بین 40 تا 50 دانش آموز دارد!

واین در حالی است که "دبستان شهید رئیسی نژاد" با داشتن 150 دانش آموز در مدرسه ای مخروبه که شایسته نسل جوان نیت مشغول به تحصیل هستند قرار دارد که حدود 10 سال است وضعیت رضایت بخشی را ندارد.


و هر لحظه ممکن است حادثه ای وحشتناک و غیر قابل جبران به وقوع بپیوندد. ضمنا دبیرستان امیرکبیر شهر شبانکاره با 160 دانش آموز و دبیرستان فارابی با 70 دانش آموز در کانون شهید خواجه این مستقر هستند در حالی که کانون محلی مستقل است و نه جای تحصیل و خلاف مقرارت آموزشی است . اما لازم است به عرض مسئولین محترم برسانم که با عنایت اداره آموزش و پرورش دبیرستان امیرکبیر  و فارابی که تعداد زیادی از دانش آموزان عزیز را دارا است با وجود اینکه در شهر مدارسی به نامشان هست هر سال باید کوچ کنند و از مخروبه ای به مخروبه دیگر بروند. بیایید قبل از وقوع حادثه ای تلخ به فکر چاره ای باشیم.

 مقام معظم رهبری در همین راستا بارها فرمایش کرده اند این حوادث حقیقتاً دل انسان را می‌خراشد و مسئولان موظفند که با فکر و کار و تلاش و همدلی با مردم، به این مشکلات رسیدگی و برای علاج قطعی آنها چاره‌اندیشی و اقدام کنند.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا مسئولان تدبیری برای دانش آموزان خواهند دید یا خیر ؟!!!

اکبر بهبهانی عضو کوچکی از  فرهنگیان شهر شبانکارهکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین