امروز: يکشنبه 03 تير 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 مرداد 1396 - 10:35
مدیرکل هواشناسی بوشهر مطرح کرد؛

اتحادخبر: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از بارش باران و تگرگ در استان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: سیلابی شدن مسیل‌ها، آبراهه‌ها، دره‌های کوهستانی و رودخانه‌های فصلی دور از انتظار نیست. نادر شفیع خدایی اظهار داشت: بر اساس تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی جوی استان از روز دوشنبه تا ابتدای هفته آینده، فعالیت جریانات ناپایدار فصلی طی ساعاتی ...

نادر شفیع خدایی در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: بر اساس تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی جوی استان از روز دوشنبه تا ابتدای هفته آینده، فعالیت جریانات ناپایدار فصلی طی ساعاتی از بعد از ظهر و شب در سطح استان تشدید می‌شود.

وی اضافه کرد: طی این مدت ضمن افزایش پوشش ابر، وقوع رگبار باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش تندباد لحظه‌ای در برخی مناطق، عمدتاً در ارتفاعات و همچنین نواحی شمال شرق، شرق، جنوب شرق و جنوب استان پیش‌بینی می‌شود.

شفیع خدایی افزود: با توجه به شدت بارندگی طی روزهای مذکور در مناطق مرزی استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و همچنین فارس، سیلابی شدن مسیل‌ها، آبراهه‌ها، دره‌های کوهستانی و رودخانه‌های فصلی منتهی به استان بوشهر دور از انتظار نیست.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر ادامه داد: همچنین با توجه به ماهیت بارش‌های فصلی، ریزش تگرگ در برخی مناطق مستعد بارش پیش بینی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: توصیه می‌شود تدابیر لازم برای جلوگیری از هرگونه خسارت احتمالی اندیشیده شود./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/05/22 - 13:08
0
0
ما دعا میکنیم و خدا خدا میکنیم که باران و سیل بیاید و کپه های زباله ها ئی را که در کف دره ها تلمبار شده اند با خود به دریا ببرد، چون اکر این آش خاله جات را پائین شهر رسوب دهد و بجا بگذارد، میشود کود شیمیایی سمی پای صیفی جات و سبزی جات و با خوردن این سبزیحات و صیفی جات سم و زهر آن ها وارد بدن رنجور ما میشود و پدر سلامتی مان را در میاورد.... بخوری پاته، نخوری پاته
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین