امروز: سه شنبه 29 اسفند 1396
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 مرداد 1396 - 12:41
الهام فخاری در کنگره سازمان عدالت و آزادی:

اتحاد خبر: الهام فخاری رئیس منطقه تهران سازمان عدالت و آزادی ضمن خوش آمدگویی به مدعوین کنگره، از تلاش های هیئت اجرایی کنگره و شورای مرکزی سازمان عدالت و آزادی و دفاتر تخصصی و سیاسی حزب تشکر کرد.

 

الهام فخاری رئیس منطقه تهران سازمان عدالت و آزادی ضمن خوش آمدگویی به مدعوین کنگره، از تلاش های هیئت اجرایی کنگره و شورای مرکزی سازمان عدالت و آزادی و دفاتر تخصصی و سیاسی حزب تشکر کرد.

 

فخاری با گرامیداشت یاد هم باورانی که بنا به شرایط ناخواسته امروز در میان ما نیستند گفت: « آنچه تا امروز در حیات بیست ساله گفتمان اصلاح طلبی آموخته ام صداقت، حفظ محیط زیست، تلاش برای صلح پایدار در همه زمینه ها و سطوح و بازآفرینی بوده است. سازانی ها این آمادگی را دارند که کاستی ها به آن ها منتقل شود و تلاش دوباره ای برای ایران آباد داشته باشند. ما برای زدودن فرسودگی اجتماعی و سیاسی با تمام تلاش آمادگی همکاری با دوستداران ایران عزیز هستیم. رئیس منطقه تهران سازمان ابراز امیدواری کرد که شورای مرکزی جدید و دبیرکل از فردا پرامیدتر و روشن تر و پرتوانتر به سوی ایران بهتر برای همه ایرانیان تلاش کنند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین