امروز: دوشنبه 25 تير 1397
    طراحی سایت خبری
    آگهی فوت مریم محسنی فرد
تاريخ انتشار: 21 مرداد 1396 - 12:00

اتحادخبر: روستای درودگاه با وجود پتانسیل بالا در رشته والیبال متاسفانه با کمترین امکانات به تمرینات خود در یکی از مدارس روستا ادامه‌ میدهد.

اتحادخبر- محمدرضا کمالی نزاد: روستای درودگاه با وجود پتانسیل بالا در رشته والیبال متاسفانه با کمترین امکانات به تمرینات خود در یکی از مدارس روستا ادامه‌ میدهد.


به گزارش اتحادخبر؛ سالن این روستا حدود 70 درصد پیشرفت ساخت داشته که رییس اداره ورزش و جوانان در جمع والیبالیست های این روستا اعلام کرد که به یاری خدا تا پایان سال این سالن در اختیار ورزش درودگاه قرار میگیرد و رشته والیبال نیز میتواند از این سالن استفاده لازم را ببرد.


ضمن ابراز این خبر خوشحال کننده قول مساعدت جهت ترمیم زمین سیمانی محل کنونی تمرین والیبال روستای درودگاه تا آماده شدن سالن روستا نیز داده شد.


 ابوذر موسوی مربی تیمهای درودگاه در جمع والیبالیست ها و مربیان روستای درودگاه تشکر ویژه از رییس و دبیر هییت والیبال شهرستان و ریاست محترم اداره ورزش و جوانان بابت پیگیری مشکلات رشته والیبال این روستا نمود و قول فعالیت های بیشتر این رشته را در درودگاه داد.


در پایان مربیان و حامیان رشته والیبال تعدادی وسایل تمرین و  احکام همکاری و فعالیت خود با هییت والیبال دشتستان را دریافت نمودند./ص


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین