امروز: جمعه 03 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 مرداد 1396 - 11:11

اتحاد خبر: سرویس ورزشی اتحاد خبر در نظر دارد با کار کردن عکسهای ورزشی پیشکسوتان امروز و قهرمانان دیروز خاطرات ورزشی را در این عزیزان زنده کند واین پیشکسوتان و زحمات آنها را به نسل جدید معرفی نمایید. 

اتحاد خبر: سرویس ورزشی اتحاد خبر در نظر دارد با کار کردن عکسهای ورزشی پیشکسوتان امروز و قهرمانان دیروز خاطرات ورزشی را در این عزیزان زنده کند و این پیشکسوتان و زحمات آنها را به نسل جدید معرفی نماید. در این خصوص به صورت روزانه با به تصویر کشیدن عکسهای ورزشی قدیمی و اندکی توضیح در مورد آن در حد توان دین خود را به پیشکشوتان ورزش ادا کند.باشگاه اتحاد برازجان که در دهه هفتاد و هشتاد از مدعیان رده جوانان و امید استان و کشور بود.

 

در صورت در اختیار داشتن تصاویر ورزشی قدیمی جهت نشر آن در قسمت تصویر روز ورزشی اتحاد خبر با شماره 09172376646 هماهنگ نمایید تا با نام شما در این پایگاه خبری نشر داده شود؛ مثل همیشه با نظرات سازنده خود ما را یاری کنید.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین