امروز: دوشنبه 01 مرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 مرداد 1396 - 11:36

اتحاد خبر: کارگاه آموزش تخصصی گویندگی موسسه فرهنگی هنری باران اندیشه در روزهای 18 و 19 مرداد در کتابخانه شهید بهشتی برگزار شد.

اتحاد خبر: کارگاه آموزش تخصصی گویندگی در روزهای 18 و 19 مرداد 1396 با حضور و همکاری انجمن شهریاران برازجان، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری، کمیسیون امور بانوان و جوانان شورای اسلامی شهر برازجان و رییس اداره كتابخانه هاي شهرستان دشتستان در کتابخانه شهید بهشتی برگزار شد.به گزارش اتحاد خبر، مدرس این کارگاه نعمت نعمتی، مدرس بین المللی فن بیان و سخنوری بوده است.


استاد نعمتی ضمن آموزش اصول سخنوري و گويندگي به هنرجويان، اقدام به گرفتن تست گويندگي از آنان نمود.

مجتبی مجری فرد رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دشتستان افزود: از طرحها و کارگاه هایی که در راستای اعتلای فرهنگ و ارتقاء سطح آموزش همشهریان باشد، استقبال و حمایت می کنیم.

وی تاکید کرد: انجمن شهریاران که متشکل از گویندگان توانمندی می باشد سعی بر آن داشته که فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در قالب نمایشنامه های رادیویی به اجرا و تولید برساند.

مجری فرد افزود: در پایان از خانم بوستانی که با همت بلند و پشتکار خود چنین کارگاهی را با موفقیت تمام برگزار نمودند کمال تشکر را دارم.

 

زهرا بوستانی، موسس انجمن شهریاران برازجان ضمن تشکر از تمامی کسانی که در برگزاری این کارگاه حمایت مادی و معنوی کرده بودند، اظهار داشت: انجمن شهریاران با اطمینان و باور به وجود استعدادهای ناب در دیار جنوب در نظر دارد گام هایی موثر را در راه شکوفا کردن استعدادها برداشته و در آینده به جایگاهی برسد که سالهای سال و برای نسل های متمادی با آغوش باز علاقمندان و عاشقان فن بیان و گویندگی را به دور خود گرد آورد و به آموزش و رشد استعدادهای آنان بپردازد و به عاشقان این فن کمک نماید.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
درود جناب وطن خواه
از لطف و عنایت سرشار شما بینهایت سپاسگزارم
ان شالله که هرچه زودتر شاهد حضور شما در دشتستان باشیم و به انجمن شهریاران افتخار حضور دهید تا از وجود ارزشمند شما ، شهریاران زیبا سخن ، بهره لازم را ببرند
1396/05/22 - 11:39
0
1
در اینجا جا دارد نهایت تشکر و قدردانی را از خانم سیده خدیجه حسینی را بجا آورم که بواسطه تلاش و پیگیری های ایشون بود که این کارگاه برگزار شد و قدر دان زحمات و لطف خانم حسینی هستم..

تشکر میکنم از
1396/05/21 - 18:21
0
1
سلام ویژه خدمت خانم بوستانی.
عرض کردم ظرفیت های فوق العاده غنی به صورت ذاتی در وجود این نخبگان خطه جنوب هست،متاسفانه حمایت هدفمند وقدرتمند پشت این قصیه نیست،
از نمونه ظرفیت هایی که گمنام ومحجور مانده همین حوزه صداست،
سخن در این وادی پر معنا وپر پیچ وخم بسیار هست فقط به همین نکته اشاره داشته باشم و اون اینکه:حنجره حتما باید دارای رطوبت وبخاطر این رطوبت دارای کشش بیشتر وانعطاف زیادتر هست،اما در مناطق که هوای خشک وحتی سرد دارند از این نعمت ذاتأ برخوردار نیستند ولی خوشبختانه منطقه جنوب از این نعمت بهرمنده ودلیل برین ادعا نوع نوای های بسیار گرم وپرجذبه این دیار است،بنابرین دقت شود از این عنصر خدا دادی طبیعی وجود رطوبت استفاده کنید(با تمرین دم وباز دم)از بینی هوا را وارد واز دهان خارج کنید دقت شود از سلامت هوا مطمئن شوید،
در نواحی گرم وخشک وسرد این کار با هزینه مالی استفاده از بخور یا سونا بهرمند می شوند.
امیدوارم شاهد انقلابی بزرگ در حوزه صدا در دشتستان شاهد باشیم،دور از ذهن نیست.
حمیدوطن خواه(سعدآباد)
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین