امروز: شنبه 04 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 مرداد 1396 - 09:33
رئیس صنعت معدن و تجارت بوشهر مطرح کرد؛

اتحادخبر: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر از افزایش سرعت پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای صنعتی استان بوشهر خبر داد.

به گزارش مهر، سید حسین حسینی محمدی صبح شنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: در راستای حمایت از صنایع و تولیدات داخلی گام‌های خوبی برداشته شده است و تسهیلات متنوعی ارائه می‌شود.

 

وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال اقتصاد مقاومتی اشتغال و تولید، تصریح کرد: در راستای عمل به این شعار مهم و توسعه اشتغال و تولید، برای رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی استان گام برمی‌داریم.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر از ثبت‌نام بیش از ۱۲۰ بنگاه تولیدی استان بوشهر برای استفاده از تسهیلات رونق تولید خبر داد و اضافه کرد: بخشی از مشکلات این بنگاه‌ها با ارائه تسهیلات سرمایه در گردش، تسهیلات نوسازی و بازسازی و طرح های بالای ۶۰ درصد رفع می‌شود.

 

وی افزود: بنگاه‌های اقتصادی که در زمینه اقساط معوقه بانکی، امور مالیاتی، سرمایه در گردش و . . . مشکل دارند نیز می‌تواند برای دریافت تسهیلات ثبت‌نام کنند تا بعد از بررسی، تصمیم‌گیری شود.

حسینی محمدی از افزایش سرعت پرداخت تسهیلات بانکی مورد نیاز برای فعال سازی بنگاه‌های اقتصادی و طرح‌های صنعتی در استان خبر داد و افزود: از همه متقاضیان درخواست می‌شود که از این فرصت برای دریافت تسهیلات استفاده کنند./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین