امروز: دوشنبه 28 اسفند 1396
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 مرداد 1396 - 12:43

اتحاد خبر: ظهر پنجشنبه 19 مرداد ماه، محمدباقر سعادت نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر هفته نامه اتحاد جنوب از کارمندان این مجموعه تقدیر کرد. به گزارش اتحاد خبر، سعادت اظهار داشت: اتحاد جنوب از نشریات قدیمی استان است، کسانی با این نشریه کار کرده و کار می کنند که از فکر خوب و توانایی بالایی برخوردارند....

اتحاد خبر: محمدباقر سعادت نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر نشریه اتحاد جنوب از کارمندان این مجموعه تقدیر کرد.

 

به گزارش اتحاد خبر، نماینده مردم دشتستان در معیت هیئت همراه و تعدادی از خبرنگاران استان ظهر پنجشنبه 19 مرداد ماه در دفتر نشریه اتحاد جنوب حضور یافت.

 

سعادت اظهار داشت: اتحاد جنوب از نشریات قدیمی استان است، کسانی با این نشریه کار کرده و کار می کنند که از فکر خوب و توانایی بالایی برخوردارند.

 

نماینده دشتستان افزود: کارمندان و خبرنگاران اتحاد جنوب در طی این سالها توانسته اند در سطح استان بسیار موفق ظاهر بشوند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/05/19 - 13:02
1
2
سلام.هفته اتحاد جنوب در این چند سالی که فعالیت خود را شروع نموده توانسته همگام با مردم پیش برود و از زحمات و تلاشهای خستگی ناپذیر هیئت تحریریه این هفته نامه تشکر فراوان می نمایم.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین