امروز: دوشنبه 25 تير 1397
    طراحی سایت خبری
    آگهی فوت مریم محسنی فرد
تاريخ انتشار: 19 مرداد 1396 - 12:39

اتحادخبر: رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهرگفت:12 مرحله اردوی جهادی آموزشی امید برای دانش آموزان مناطق محروم و روستایی این استان برگزار شد.

به گزارش ایرنا، رضا آذین روز پنج شنبه در آئین تقدیر از عوامل اجرایی و کادر آموزشی اردوهای جهادی آموزشی امید دراستان بوشهر افزود: این برنامه باتوجه به سیاست‌های کلی علم و فناوری کشور و اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان با هدف تربیت نیروی انسانی ممتاز و متعهد برگزار شد.


وی اضافه کرد: برنامه های یاد شده برای بیش از 230 دانش آموز مناطق محروم و کم برخوردار اجرا شد و طی آن گام هایی برای افزایش توان علمی و هدایت تحصیلی دانش آموزان برداشته شد.
آذین یادآورشد: اردوی جهادی آموزشی در مناطق محروم و روستایی بصورت هر دو هفته یکبار با حضور دانش آموزان مناطق محروم در مرکز استان بوشهر برگزار شد.
وی افزود: این رویداد علمی آموزشی به عنوان یکی از طرح‌های امید اجتماعی با حمایت استانداری بوشهر برگزار شد و طی آن دانش‌آموزان روستاهای کم برخوردار استان بوشهر در طول سال تحصیلی آموزش های موردنیاز خود را فرا دیدند.
آذین گفت: این آموزش ها در رشته‌های ریاضی، دانش‌های نوین، زیست فناوری و سلول‌ها توسط اساتید ممتاز خانه ریاضیات، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، پارک علمی کودک و نوجوان و نخبگان و استعدادهای برتر تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان به دانش آموزان ارائه شد./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین