امروز: جمعه 03 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 مرداد 1396 - 12:39

اتحادخبر: رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهرگفت:12 مرحله اردوی جهادی آموزشی امید برای دانش آموزان مناطق محروم و روستایی این استان برگزار شد.

به گزارش ایرنا، رضا آذین روز پنج شنبه در آئین تقدیر از عوامل اجرایی و کادر آموزشی اردوهای جهادی آموزشی امید دراستان بوشهر افزود: این برنامه باتوجه به سیاست‌های کلی علم و فناوری کشور و اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان با هدف تربیت نیروی انسانی ممتاز و متعهد برگزار شد.


وی اضافه کرد: برنامه های یاد شده برای بیش از 230 دانش آموز مناطق محروم و کم برخوردار اجرا شد و طی آن گام هایی برای افزایش توان علمی و هدایت تحصیلی دانش آموزان برداشته شد.
آذین یادآورشد: اردوی جهادی آموزشی در مناطق محروم و روستایی بصورت هر دو هفته یکبار با حضور دانش آموزان مناطق محروم در مرکز استان بوشهر برگزار شد.
وی افزود: این رویداد علمی آموزشی به عنوان یکی از طرح‌های امید اجتماعی با حمایت استانداری بوشهر برگزار شد و طی آن دانش‌آموزان روستاهای کم برخوردار استان بوشهر در طول سال تحصیلی آموزش های موردنیاز خود را فرا دیدند.
آذین گفت: این آموزش ها در رشته‌های ریاضی، دانش‌های نوین، زیست فناوری و سلول‌ها توسط اساتید ممتاز خانه ریاضیات، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، پارک علمی کودک و نوجوان و نخبگان و استعدادهای برتر تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان به دانش آموزان ارائه شد./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین