امروز: شنبه 30 تير 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 مرداد 1396 - 12:32

اتحادخبر: فرماندار گناوه گفت: خبرنگاران شهرستان درحرفه خود به تولید خبرهای تحلیلی که به توسعه و پیشرفت منطقه کمک کند، اهمیت قایل شوند و در برنامه کاری خود قرار دهند.

به گزارش ایرنا، سیدعلی پاک نژاد روز چهارشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران این شهرستان افزود: خبرنگاران رسالت خطیری برعهده دارند و روحیه مطالبه گری را با ارتباط و تعامل بین مردم و مسئولان در دستور کار خود قراردهند.
وی، جذاب بودن خبر، داشتن تحمل و سعه صدر را از ویژگی های خبرنگار دانست و گفت: طلایه داران عرصه خبر در کشور راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از جوهر جان خود مرکب ساختند و در سپهر شهادت و ایثار، ستارگانی جاوید شدند.
فرماندار گناوه گفت: باتوجه به نزدیک شدن هفته دولت، طرح های مختلفی در سطح این شهرستان افتتاح و اجرایی می شود و از خبرنگاران انتظار داریم که این برنامه ها را بخوبی انعکاس دهند.
وی ادامه داد: در دولت یازدهم اولویت اعتبارات به طرح های نیمه تمام که از گذشته برجای مانده بود اختصاص وتکمیل شدند.
وی اعتبارات امسال شهرستان را با رشد چشمگیر و 700 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این درحالی است که در سال قبل 370 میلیاردریال اعتبار این شهرستان بود.
فرماندارگناوه گفت: اعتبارات امسال براساس نشست های هم اندیشی استاندار بوشهر در این شهرستان رشد قابل ملاحظه ای داشته است.
وی بیان کرد: در نشستی عملکرد و خدمات ارایه شده دولت تدبیر وامید در دوره یازدهم تا قبل از هفته دولت با خبرنگاران برگزار خواهدشد.
در این آیین خبرنگاران به بیان مسایل و مشکلات کار خبری خود و نیازهای اصلی شهر را مطرح که ارتباط مستمر مدیران دستگاههای اجرایی با رسانه ها، فعال شدن روابط عمومی ها و تکمیل طرح نیمه تمام فاضلاب از مهم ترین آنان بود.
در پایان از خبرنگاران و عکاسان این شهرستان تجلیل شد./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین