امروز: دوشنبه 01 مرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 مرداد 1396 - 12:30

اتحادخبر: فرماندار دیلم استان بوشهر گفت: خدمات و طرح های مهم توسط دولت یازدهم در این منطقه با همکاری خوب مردم انجام شده که از خبرنگاران انتظار داریم به منظور ایجاد امید و اعتماد هرچه بیشتر از نظام و دولت به نحو شایسته اطلاع رسانی کنند.

به گزارش ایرنا، حسن اسماعیلی روز چهارشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران این شهرستان افزود: آغاز عملیات اجرایی پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر با مرکزیت شهرستان دیلم یکی از مهمترین کارهای بزرگ دولت در این منطقه است که با همکاری و استقبال مردم با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت محقق شد که رسانه ها باید در زمینه اهمیت و مزایای آن نقش بسزایی ایفا کنند.
وی اظهارکرد: این طرح تحول عظیمی در شهرستان دیلم از جمله اشتغال زایی و رونق و پیشرفت منطقه برجای خواهد گذاشت.
فرمانداردیلم بر بکارگیری نیروهای بومی در این طرح تاکید کرد و گفت: با پیگیری های بعمل آمده با متولیان امر به مردم این شهرستان قول می دهم که برای احقاق حقوق آنان زمینه اشتغال زایی افراد جویای کار بخوبی فراهم شود.
وی، احداث طرح بزرگراه دیلم به گناوه را ازدیگر آرزوهای دیرینه مردم شریف این شهرستان عنوان کرد که به همت دولت و تلاش مضاعف استاندار بوشهر و نماینده حوزه انتخابیه محقق شد و افزود: امیدواریم در صورت بوجود نیامدن مشکلی قطعه های پایانی آن در حوزه این شهرستان در هفته دولت زیر بار ترافیک رود.
فرمانداردیلم، طرح تحول نظام سلامت را از دیگر خدمات ارزشمند دولت تدبیر وامید در داخل کشور و ازجمله این شهرستان عنوان کرد و افزود: درحالیکه قبل از اجرای این طرح تنها هفت پزشک آن هم بصورت ثابت نبودند در منطقه وجود داشت که هم اینک 18 پزشک متخصص در این شهرستان مستقر و به مردم خدمات ارایه می دهند.
علیرضا سبحانی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاداسلامی دیلم هم به نقش خبرنگاران در توسعه و پیشرفت جامعه اشاره کرد و گفت: از خبرنگاران انتظار داریم خبرهای با منبع موثق و تائید شده را نشر دهند.
وی افزود: این اداره آمادگی برگزاری کلاس های آموزشی خبرنگاران شهرستان دارد.
مسئول خبرگزاری جمهوری اسلام دفتر گناوه گفت: سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی با بیش از 80 سال از کارآمدی و پویایی به عنوان خبرگزاری رسمی دولت و نظام ریشه دار ترین رسانه حرفه ای گردآوری و انتشار خبر در کشور به شمار می آید.
نعمت اله بهروزی افزود: خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر گناوه از بدو تاسیس از سال 1370 تاکنون براساس اهداف تعیین شده و بنا بر وظیفه ای که دارد از جمله انعکاس رویدادها و مشکلات مردم منطقه و عملکرد نظام و دولت در شهرستان های گناوه و دیلم گام های موثری برداشته است.
وی گفت: وجود رسانه ها دراین منطقه ازجمله ایرنا فرصت و ظرفیتی بزرگ برای توسعه منطقه و صدای رسایی برای انعکاس نیازها و مطالبات مردمی به مسئولان است.
بهروزی اظهارکرد: در دولت یازدهم خدمات گسترده ای در سطح کشور به مردم ارایه شد که در اطلاع رسانی از آنها ضعیف عمل و باعث شد تا دولت مظلوم واقع شود که از مسئولان انتظار داریم برای جبران این ضعف، با همت و تلاش وافر گام های موثری در ارایه این خدمات در دولت دوازهم از جمله فعال کردن روابط عمومی ها بردارند.
دراین نشست خبرنگاران این شهرستان با بیان مشکلات و نیاز خود در عرصه اطلاع رسانی بر فعال کردن روابط عمومی های دستگاههای اجرایی و ارتباط قوی مدیران با رسانه ها و برگزاری کلاس های آموزشی تاکید کردند./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین